Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Fobie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Fobie

    Każda z nas na pewno się czegoś boi.. Napiszcie przed czym macie największego stracha a zobaczymy która z nas ma najdziwniejszą fobie.
    JA zaczynam moją fobią są PAJĄKI


    ______________________
    DAWIDEK MA 7.5 MIESIĄCA
    http://suwaczki.slub-wesele.pl/200805204578.html

    http://suwaczki.slub-wesele.pl/200405013435.html





  •    
       

    #2
    ja strasznie boję się wody i otwartej przestrzeni np. jak jestem gdzieś na moście. niby umiem pływać, ale do wody nie wejdę głebiej niż mam grunt
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj


      #3
      Pająków się nie boję, bo mój mąż je hoduje

      Nie wiem czy to jest moja fobia, ale zawsze jak przechodzę/przejeżdżam
      przez jakiś most lub wiadukt mam wrażenie, że zaraz runie w dół.
      Zawsze staram się jak najszybciej dostać na drugą stronę.

      Skomentuj


        #4
        Colleen ja mam tak samo. cały świat mi wtedy wiruje, aż mi się kręci w głowie. nienawidzę mostów, wiaduktów, latarni i innych wież i wieżyczek
        Majeczka 27 kwiecień 2008r.

        Skomentuj


          #5
          Ja mam arachnofobie boje się pająków
          Jak stoje przy ulicy boje sie ze zaraz cos we mnie wjedzieI nielubie malych pomieszczeń.
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            A ja sie boje pociagow w sumie. Nie to, ze do pociagu nie wejde, ale jak przejezdza blisko mnie gdzies na otwartej przestrzeni to panikuje.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              #7
              ja tez boje sie pająków. kiedys sie nie bałam




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                małych zamknietych pomieszczeń,wysokosci i takich duzych samochodow co przewoza takie długie drzewa(wiecie o co mi chodzi?)
                shannon

                Skomentuj


                  #9
                  Ja mam lek wysokości i bardzo boję się pajaków
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    #10
                    Bać, to się boję małych zamkniętych pomieszczeń. Czyli mam klaustrofobie.

                    Natomiast bardzo nie lubię, gdy ktoś się do mnie za bardzo przytula np w tramwaju lub autobusie. Jak jest ścisk, to jeszcze to zrozumiem. Ale jak jest w miarę miejsce, to już mnie drażni. Ostatnio w sklepie kobieta chciała mnie ominąć i zamiast normalnie powiedzieć rzepraszam i przejść, powiedziała przepraszam po czym złapała mnie za łokieć i lekko przesunęła. Grrrr Może to trochę dziwne, ale jakoś tak mam. Nie to, żebym nie lubiła ludzi albo była jakimś odludkiem


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      a ja sie panicznie boje os i wszelkich paskudztw latajacych,oprocz much,ale tez sa obrzydliwe,raz jak nam osa wskoczyla w lecie do auta o malo nie wyskoczylam podczas jazdy!dobrze ze maz zdazyl sie zatrzymac bo niewiem jakby to sie skonczylo!
                      GABRYSIA:12.03.2008.

                      Skomentuj


                        #12
                        mój lęk polega na tym, że boję się studni nie w sensie samej studni ale wyobrażam sobie, że mogę do niej wpaść tak nisko, głęboko, wąsko..... i że trudno się stamtąd wydostać, w moich wyobrażeniach nie boję się wody w tej studni....
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          #13
                          węży, wind i larw ble wlasciwie te ostatnie bardziej mnie brzydza a pajaki mnioe mierza
                          PAULINKA 31.8.2003
                          VICTORIA 20.5.2008

                          12.1.2009r raczkowanie
                          13.1.2009 pozegnanie cycunia
                          16.1.2009 samodzielne siadanie

                          Skomentuj


                            #14
                            Skotofobia(ciemności) - kiedy idę do koleżanki koło cmentarza, albo przez jakieś krzaki,pustkowie to wtedy wydaje mi się,że ktoś za mną idzie....

                            Skomentuj


                              #15
                              Strasznie sie boje jak gdziekolwiek słyszę karetke a męża albo synka nie ma obok mnie-wtedy pomimo że tego nie chce to zaraz wyobrażam sobie że ona mogła jechac właśnie do nich.Kiedy idę z synkiem chodnikiem i trzymam go za rękę to bardzo sie boję że jakimś cudem mi sie wyrwie i wbiegnie prosto pod auto-boje sie pomimo tego że Alan nigdy mi sie nie wyrywa i nie ucieka.To głupie ale właśnie takie coś mnie przeraża.
                              Alanek 14.09.2006

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X