Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wam też się nie chce sprzątać na święta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wam też się nie chce sprzątać na święta?

    Gości przecież nie będzie, to po co się z tym wszystkim męczyć? Żeby sąsiedzi mogli zobaczyć przez przejrzyste szyby, co się dzieje w środku
    Ja już od dawna mam dość świątecznych porządków i przy takich okazjach zamawiałam sobie firmę sprzątającą - ale przecież teraz nikt do mnie nie przyjedzie.
    A Wy, robicie generalne porządki, czy sprzątacie nieco mniej intensywnie niż zwykle przed Wielkanocą?

    #2
    Odp: Wam też się nie chce sprzątać na święta?

    Napisane przez zardedko Pokaż wiadomość
    Gości przecież nie będzie, to po co się z tym wszystkim męczyć? Żeby sąsiedzi mogli zobaczyć przez przejrzyste szyby, co się dzieje w środku
    Ja już od dawna mam dość świątecznych porządków i przy takich okazjach zamawiałam sobie firmę sprzątającą - ale przecież teraz nikt z https://www.hojoclean.pl/lodz/ do mnie nie przyjedzie.
    A Wy, robicie generalne porządki, czy sprzątacie nieco mniej intensywnie niż zwykle przed Wielkanocą?
    No i siła nawyku zwyciężyła... Całą sobotę żeśmy w domu sprzątali, tak jak zwykle, mimo że nie było żadnych gości.
    Z drugiej strony może to i dobrze, bo choć częściowo udało się zachować normalnie?!?

    Skomentuj

           
    Working...
    X