Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czas wolny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czas wolny

    Jakie macie sposoby na spędzanie wolnego czasu z dziećmi i bez nich? U mnie z dzieciakami sprawdzają się sale zabaw, chociaż zaczynam ich unikać z uwagi na kurz i brud. Chodzimy też na basen, do zoo i teatru dla dzieci. Zimą wygrywają gry planszowe. Natomiast z mężem zazwyczaj wybieramy się na randkę do restauracji. Ostatnio jedliśmy przepyszne sushi w Garo Sushi na warszawskim Ursynowie, polecam serdecznie.
  •    
       

    #2
    Odp: Czas wolny

    Osobiście gram w 40 super hot slots, które możesz xxx w wolnym czasie. To dla mnie nowe hobby, a ja wciąż jestem całkiem nowy. Automaty pozwalają mi poczuć przypływ adrenaliny, a także zarobić trochę pieniędzy, gdy mam szczęście
    Last edited by gagatka; 30-03-2021, 14:48. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czas wolny

      Zawsze staram się robić coś ciekawego Nie wiem jak wy, ale ja lubie koncerty, szczególnie tych starszych zespołów. Znalazłam na stronie xxx bilety na koncert Dżemu. 6 marca w klimacie w Bielsku. Jesteście z okolic? Może też się wybierzecie. Ja już nie mogę się doczekać.
      Last edited by gagatka; 30-03-2021, 14:48. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czas wolny

        Ja ostatnio czytałam ciekawy xxx bo w tym roku czeka mnie to ze swoją firmą, także taki tam pracujący czas wolny
        Last edited by gagatka; 30-03-2021, 14:47. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czas wolny

          Znudziło mnie to i idę uprawiać hobby. W tej chwili uczę kasyn, więc czytam artykuły, które mi się przydają. Mówi o tym, co konkretna wersja ruletki ma xxx (o czym teraz czytam), automatach, może pokerze lub blackjacku itp. Mam wystarczającą ilość informacji, aby wiedzieć, jak wygrywać i zarabiać częściej w kasynie, to działa dla mnie.
          Last edited by gagatka; 30-03-2021, 14:47. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czas wolny

            Czy ja wiem... ale co kto woli. Mi zdecydowanie bardziej odpowiada bieganie z aparatem.

            Skomentuj


              #7
              Wcześniej ja też miałem straty. Oczywiście nie w tak dużych rozmiarach) Ale kiedy zacząłem grać w xxx prawie zawsze wygrywałem. A jeśli nie udało mi się wygrać, to przegrana okazuje się być zerowa. Generalnie, przy takich promocjach, bonusach i darmowych obrotach prawie nie ma szans na stratę. Spróbuj tego!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja gram na przykład w piłkę lub inne sporty uprawiam

                Skomentuj

                       
                Working...
                X