Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

allegro!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    allegro!

    Witam!

    Mam mały problem...Chodzi o to, ze wystawiłam pewien przedmiot na allegro, płatny przy odbiorze (wystawilam cos pierwszy raz), jak ja mam to wysłac? jak te pieniadze ktore ten facet ma mi zaplacic za ten towra dotrą do mnie.
    Pomocy!
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    Jesli platne przy odbiorze tak jak pisze collen - ja pokickałam znaczy zle przeczytalam :P
    W innych wypadkach czyli płatne na konto - podajesz numer konta i kupujacy wysyla pieniadze - czekasz an wplate a potem wysylasz rzecz na podany przez kontrahenta adres.
    Last edited by Goplana; 17-12-2008, 20:42.

    Skomentuj


      #3
      Kitty wpisujesz na druczku nr konta bankowego albo adres (zależy
      co wolisz ) i poczta przelewa/dostarcza Tobie pieniążki od gościa,, który
      je dał przy odbiorze przesyłki

      Skomentuj


        #4
        Dodam ze jest na to taki specjalny pomaranczowy druk. Idz na poczte i powiedz ze chcesz druk za pobraniem . Jest fajnie opisany wiec nie bedzie problemu z wypelnieniem.

        Aha i lepiej jak zaznaczysz wysylke na konto - jesli bedziesz chciala by kase przyniosl listonosz to wysylka drozej wyjdzie a i na kase dluzej poczekasz.

        Skomentuj


          #5
          Colleen, Goplana dziekuje, jestescie wielkie:P To jutro moge isc juz na poczte
          Bartuś 26.06.08
          Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

          Skomentuj


            #6
            tak, jak chcesz kasę do domu to jest drożej. lepiej na konto.
            ja tez sprzedaje na allegro i czasem właśnie wysyłam pobraniem.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              Odp: allegro!

              Ja jeszcze nic nie sprzedałam na allegro, ale zastanawiam się, czy nie sprzedać nieużywanych rzeczy po moich dzieciach.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: allegro!

                Kupuję czasem na allegro, a mój mąż często sprzedaje części elektryczne ale nie wiem jak to sie odbywa. Ja mu tylko paragony wystawiam, bo on się nie potrafi połapać na kasie fiskalnej.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X