Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kryzys w małżeństwie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kryzys w małżeństwie

    Witajcie,
    moje małżeństwo przechodzi kryzys. Rozmowy nie pomagają. Uważam, że jedynym rozwiązaniem jakie nam pozostało jest psychologgniezno.pl/]psycholog gniezno. Czy ktoś z Was próbował ratować swój związek w gabinecie? Czy jest o co walczyć? Jestem załamana, bo nie chcę spisywać na straty dziesięcioletniego małżeństwa.
    Last edited by disne; 26-06-2020, 16:30. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Kryzys w małżeństwie

    Skąd ja to znam... U mnie nie tylko w małżeństwie ostatnio się nie układa. Ogólnie życie ciężkie się jakieś zrobiło. Pęd życia, nadmiar obowiązków... żyjemy za szybko i rzeczywiście nieustannie towarzyszy nam stres. Słabsze osoby zwyczajnie sobie z nim nie radzą. Co w takim razie powinniśmy zrobić? Myślę, że rozmowa z psychologiem to bardzo dobry pomysł. W Warszawie warto skontaktować się ze specjalistami z psychoterapiacotam.pl. Mają 4 poradnie w mieście, umożliwiają także wizyty online. Duże doświadczenie, ludzkie podejście i rozsądne ceny.
    Last edited by disne; 26-06-2020, 16:30. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kryzys w małżeństwie

      Nie znam związku, który nie przechodziłby nigdy kryzysu, to już jest wpisane w jego naturę Niestety, będąc z kimś 10 lat - mając go u boku prawie cały czas, śpiąc z nim, jedząc z nim, wyjeżdżając z nim na wakacje, po prostu nudzimy się nim i to z wzajemnością. To jest całkowicie normalne, a potęguje w okolicach 40stki, kiedy zaczynamy czuć ten bagaż lat i zaczynamy pewne kwestie w naszym życiu podsumowywać. Polecam ciekawą książkę psychoterapeurki Katarzyny Kucewicz na temat właśnie kryzysów w związkach i sposobów/możliwości ich rozwiązywania
      Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:24. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Jak ja miałem kryzys w małżeństwie to podjąłem decyzje że zabiorę moja kochaną małżonkę do Francji. Wtedy skorzystaliśmy z bardzo dobrej firmy xxx .
        Last edited by gagatka; 21-10-2020, 11:15. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          najlepiej to zrobic jakąs odskocznie od codziennego zycia. pojechac gdzies, pogadac o pierdołach, zrobic cos razem. polecam wynając przyczepe campingową na półwyspie helskim xxx i pozwiedzac troche
          Last edited by gagatka; 28-01-2021, 17:06. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Jak trafi się dobry specjalista to na pewno pomoże

            Skomentuj

                   
            Working...
            X