Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nietypowy rozmiar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nietypowy rozmiar

    Mamy/Kobietki o nietypowych rozmiarach, jak radzicie sobie z zakupami ciuszków, butów...? Macie jakieś sklepy upatrzone, gdzie zawsze na coś dla siebie traficie?

  •    
       

    #2
    tak lumpiki. tam tylko znajde na siebie spodnie ktorych nie musze skracac, bluzki ktorych nie nosi polowe miasta itp
    Jakub 19.05.2008

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nietypowy rozmiar

      Ja kupuję najczęściej w ciucholandach, tam można znaleźć mnóstwo nietypowych ciuszków i w nietypowych rozmiarach. Lubię poszperać w lumpeksach. Nauczyła mnie tego koleżanka z pracy i jestem zadowolona.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nietypowy rozmiar

        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
        Ja kupuję najczęściej w ciucholandach, tam można znaleźć mnóstwo nietypowych ciuszków i w nietypowych rozmiarach. Lubię poszperać w lumpeksach. Nauczyła mnie tego koleżanka z pracy i jestem zadowolona.
        W lumpkach można kupić fajne, nietypowe ciuchy o nietypowej rozmiarówce. Ja swego czasu jak miałam dużo czasu jadąc na zakupy zawsze wchodziłam do ciucholandu i zawsze coś wyszukałam

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nietypowy rozmiar

          To zależy, ja mam bardzo mały rozmiar, ale raczej nie mam problemu z rozmiarem. Muszę tylko przymierzać, bo czasami najmniejszy rozmiar i tak jest za duży.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nietypowy rozmiar

            Dokładnie mam tak samo jak poprzedniczka.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nietypowy rozmiar

              U nas w mieście nie ma takich typowych sklepów dla osób większych niż standardowe. Myślę, że wtedy najlepiej poszukać w internecie. Nie raz są tak mile osoby, że doradzą przez telefon lepiej niż nie jedna ekspedientka w sklepie stacjonarnym.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nietypowy rozmiar

                Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                U nas w mieście nie ma takich typowych sklepów dla osób większych niż standardowe. Myślę, że wtedy najlepiej poszukać w internecie. Nie raz są tak mile osoby, że doradzą przez telefon lepiej niż nie jedna ekspedientka w sklepie stacjonarnym.
                Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że nawet osoby z dużo większym rozmawiałem niż standardy to mają łatwiej ze znalezieniem ubrań niż my, kobietki dużo mniejsze. Bo takich sklepów nawet nie widziałam.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X