Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

reklamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    reklamy

    czy pozwalacie oglądać Waszym dzieciom reklamy?
  •    
       

    #2
    Aninka nioo Hitem jest reklama warzyw Bodiuelle i soków ale
    kurcze teraz nie pamiętam jakich (Hortex? śpiewają po angielsku)

    Wiem, wiem robią wodę z mózgów dzieciom ( i nie tylko ) ale
    zacznie Julek coś rozumieć to będę bardziej ostrożna co do reklam
    i przede wszystkim tłumaczyć, że nie one są wyrocznią co powinno
    znaleźć się w domu

    Skomentuj


      #3
      a najgorsze że najwięcj reklam jest przed dobranocką (tych do dzieci skierowanych)
      na szczęście Julka ma już zakodowane że nie wszystko sie dla niej nadaje i nie wszystko musi mieć

      ale ciężko było bo ona od małego lubiła reklamy i jak miała 2 lata to wolała je od bajek


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Marysia zwraca uwage tylko na reklamy




        Skomentuj


          #5
          no właśnie ja ostatnio zawsze przełączam na inny program jak lecą reklamy, albo wyłączam dźwięk, dowiedziałam się na wykładzie od pani psycholog, że reklamy źle wpływają na rozwój dziecka, bo dostarczają bardzo wielu silnych bodźców, efektem (po jakimś czasie) jest brak reakcji na bodźce delikatne(dziecko ich po prostu nie wyłapuje)np. nie słyszy jak wołamy, nie spełnia poleceń
          wiadomo, przed reklamą się nie ucieknie, są wszędzie...

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
            no właśnie ja ostatnio zawsze przełączam na inny program jak lecą reklamy, albo wyłączam dźwięk, dowiedziałam się na wykładzie od pani psycholog, że reklamy źle wpływają na rozwój dziecka, bo dostarczają bardzo wielu silnych bodźców, efektem (po jakimś czasie) jest brak reakcji na bodźce delikatne(dziecko ich po prostu nie wyłapuje)np. nie słyszy jak wołamy, nie spełnia poleceń
            wiadomo, przed reklamą się nie ucieknie, są wszędzie...
            a ja się zastanawiałam dlaczego nie mogę się córki dowołać jak przed telewizorem siedzi
            już wiem


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Straszne, że dzieci też są bombardowane reklamami, nie ma litości na tym świecie. Takie dziecko, to jest super odbiorca dla reklamodawców! Zwłaszcza jak później naciąga w sklepie rodziców na dany produkt...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                mi tu już nawet nie chodzi o naciąganie, to chyba mniejszy problem, poza tym moje dziecko jest jeszcze za małe, ale od 3 tygodni gdzieś staram się przełączać jak lecą reklamy i widzę, że odkąd one ich nie ogląda to stała się bardziej komunikatywna
                mojej ciotki dziecko (teraz ma 2 lata) pół dnia ogląda reklamy i strasznie jest opóźniony w rozwoju, prawie nie mówi, żyje w swoim świecie, w ogóle przeraziłam się jak go ostatnio zobaczyłam

                Skomentuj


                  #9
                  nasze dziecko nie oglada telewizji(my zreszta tez tylko wybrane programy)puszczamy jej za to z netu kota filemona (uwielbia)i rozne takie rymowanki przedszkolne.(ma 15 mies.)
                  shannon

                  Skomentuj


                    #10
                    znam dzieci ktore od rana do wieczora jak zaczarowane patrza w telewizor i nic do nich nie dociera.cos strasznego!
                    shannon

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: reklamy

                      No cóż... przyznaję, że pozwalam, oczywiście nie cały dzień, tylko kilka, kilkanaście minut. Mojej córci w ogóle bajki nie interesują, więc czasem włączam telewizor na reklamy właśnie.
                      Moja prawie dorosła córka


                      Moja wyrośnięta kruszynka

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: reklamy

                        Ja staram sie unikać reklam ale niedtety całkowicie nie da sie tego zrobić.Najgorsze w tym jest to ze moja córcia wiekszość z rzeczy pokazywanych w reklamach dla dzieci chciałaby mieć i ciągle tylko słysze: mamusiu kupisz mi tą lalke?albo tą nowa ciastoline? czasem to juz nie mam sił odpowiadać na te pytania




                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: reklamy

                          Jak lecą to przecież nie wyprowadzam go drugiego pokoju i nie mówię ,,poczekaj aż bajka poleci" czy ,,idź i wrócisz zaraz jak się wiadomości zaczną".
                          Jest jeszcze za mały by cokolwiek z nich rozumieć ,ale oczywiście na tyle duży ,że go interesują.

                          Skomentuj


                            #14
                            Serce i Rozum

                            Lubicie ich?
                            Jest wiele zabawnych filmików z ich udziałem.
                            Polecam ten:
                            http://www.youtube.com/watch?v=eKxU0...ature=youtu.be

                            Skomentuj


                              #15
                              ulubiona reklama :-)

                              to ja zaczynam i wrzucam naprawdę dobrze zrobionego wkręta carlsberga z zapytaniem czy dałbyście radę????

                              jest jedna dziewczyna co dała :-))))

                              a zaczyna się tak... jest noc... dzwoni telefon.... kumpel... :-))))

                              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=feQXgv_BHGs

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X