Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

plusy i minusy zimy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Lara5
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    błoto w zimie jest najgorsze To chyba ta myśl że w zimie można z dziećmi bałwana ulepić ,na sankach pojeździć czy na łyżwach ,śnieżynkami się porzucać to już dla dzieci frajda bo tak czekają na taką zabawę i żeby święta były ze śniegiem to też doda tej atmosfery świątecznej

    Leave a comment:

  •    
       

  • annaniol
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Ja zdecydowanie wolę wiosnę i lato, ale zimę też lubię tylko nie za długo. Lubię ją kiedy nie jest za zimno, jest dużo śniegu, można lepić bałwana i jeździć na łyżwach. Poza tym zima jest taka... Hmm cicha Jak po zimie pada pierwszy deszcz to odbieram go zawsze jako niesamowity hałas budzącego się do życia znowu świata. Nie lubie natomiast potężnych mrozów, śnieżyc, a najbardziej - BŁOTA!

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Bywało i tak że Boże Narodzenie było bez śniegu a na Wielkanoc szliśmy do kościoła Święconkę święcić i w śniegu ludzie baranki gubili
    Anomalie pogodowe takie Plusem zimy jest też to że jak jest mróz to i powietrze inne Zarazki wymrozi a tak Raz ciepło raz zimno ,dzieci więcej chorują :/ bo pogoda zmienna

    Leave a comment:


  • kotek_85
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
    To co się dzieje ostatnimi czasy nie ma nic wspólnego z zimą.
    Tak, zgadzam się, mi też trochę brakuje prawdziwego śniegu ostatnio. Jak tak dalej pójdzie to ciekawe jak będą wyglądały święta naszych dzieci.

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    To prawda teraz zima to nie zima Śnieg spadnie ale dzieci nie zdążą się nawet wybawić czy ulepić bałwana bo śnieg szybko stopnieje
    A Świeta Bożego Narodzenia bez śniegu to już nie to samo Nawet dla dorosłych ...

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Ja uwielbiam taką prawdziwą zimę, z mrozem i śniegiem. To co się dzieje ostatnimi czasy nie ma nic wspólnego z zimą.

    Leave a comment:


  • kotek_85
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Ja uwielbiam zimę, ale głównie wtedy gdy siedzę w domu. Lubię usiąść przy kominku, z ciepłą czekoladą, ulubioną książką i podziwiać spadające z nieba płatki śniegu.

    Podobnie jak bobusie2 też nie lubię narzekać, każdy powinien się spodziewać, że zimą jest zimno

    Leave a comment:

  •    
       

  • marzena_328
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Byłam mała to lubiłam zimę tak samo jak wiosnę czy lato. Teraz jestem dorosła i zimy nie lubię bo zimą jest mi zimno Będąc mała nie czułam tego zimna Teraz wole wiosnę i lato.

    Leave a comment:


  • smerfetkaaa8
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Dla mnie plusem, który wynagradza wszystkie inne niedogodności, jest możliwość jazdy na snowboardzie. To jednak nie jest sport, który da się uprawiać latem.

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Lubię zimę, dobrze się czuję, gdy są niskie temperatury, gdy pada śnieg. A nie lubię narzekań, które są powszechne zimą, że "za zimno, że "zima znów zaskoczyła kierowców" ... Zima jest piękna!

    Leave a comment:

  •    
       

  • werna
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    uwielbiam zimę, na szczęście moja rodzina też. ale oczywiście tą piękną zimę białą na wsi a ni czarną błotnistą którą ogląda się w mieście.

    Leave a comment:


  • agniecha1793
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    ja widze sae minusy zimy:
    -mróz
    -marzna samochody
    -trzeba palic w piecu
    -odsniezanie
    -mokre buty
    -spozniajace sie autobusy
    Nieznosze zimy!

    Leave a comment:


  • inesita28
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Widze że prawie wszystkie mamy więcej minusów

    Leave a comment:


  • agibee
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Plusy:
    - śliczne widoki w górach i możliwość jeżdżenia na nartach
    - zabawy śnieżne

    Minusy:
    - ujemna temperatura
    - ślizgawica
    - kozaki od soli
    - skrobanie samochodu
    - pełno warstw na sobie
    - jakoś tak szaroooo... smutnawo
    ...i wiele,wiele innych!

    Leave a comment:


  • inesita28
    replied
    Odp: plusy i minusy zimy

    Jedyny plus zimy- to ulepić bałwana dla dziecka. Reszta same minusy- zimno, mróz, chlapa, wiatr, zaspy śniegowe. Ja uwielbiam słońce.

    Leave a comment:

       
Working...
X