Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

plusy i minusy zimy:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: plusy i minusy zimy

    Jedyny plus zimy- to ulepić bałwana dla dziecka. Reszta same minusy- zimno, mróz, chlapa, wiatr, zaspy śniegowe. Ja uwielbiam słońce.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: plusy i minusy zimy

      Plusy:
      - śliczne widoki w górach i możliwość jeżdżenia na nartach
      - zabawy śnieżne

      Minusy:
      - ujemna temperatura
      - ślizgawica
      - kozaki od soli
      - skrobanie samochodu
      - pełno warstw na sobie
      - jakoś tak szaroooo... smutnawo
      ...i wiele,wiele innych!



      Skomentuj


        #33
        Odp: plusy i minusy zimy

        Widze że prawie wszystkie mamy więcej minusów

        Skomentuj


          #34
          Odp: plusy i minusy zimy

          ja widze sae minusy zimy:
          -mróz
          -marzna samochody
          -trzeba palic w piecu
          -odsniezanie
          -mokre buty
          -spozniajace sie autobusy
          Nieznosze zimy!

          Skomentuj


            #35
            Odp: plusy i minusy zimy

            uwielbiam zimę, na szczęście moja rodzina też. ale oczywiście tą piękną zimę białą na wsi a ni czarną błotnistą którą ogląda się w mieście.

            Skomentuj


              #36
              Odp: plusy i minusy zimy

              Lubię zimę, dobrze się czuję, gdy są niskie temperatury, gdy pada śnieg. A nie lubię narzekań, które są powszechne zimą, że "za zimno, że "zima znów zaskoczyła kierowców" ... Zima jest piękna!

              Skomentuj


                #37
                Odp: plusy i minusy zimy

                Dla mnie plusem, który wynagradza wszystkie inne niedogodności, jest możliwość jazdy na snowboardzie. To jednak nie jest sport, który da się uprawiać latem.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: plusy i minusy zimy

                  Byłam mała to lubiłam zimę tak samo jak wiosnę czy lato. Teraz jestem dorosła i zimy nie lubię bo zimą jest mi zimno Będąc mała nie czułam tego zimna Teraz wole wiosnę i lato.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: plusy i minusy zimy

                    Ja uwielbiam zimę, ale głównie wtedy gdy siedzę w domu. Lubię usiąść przy kominku, z ciepłą czekoladą, ulubioną książką i podziwiać spadające z nieba płatki śniegu.

                    Podobnie jak bobusie2 też nie lubię narzekać, każdy powinien się spodziewać, że zimą jest zimno

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: plusy i minusy zimy

                      Ja uwielbiam taką prawdziwą zimę, z mrozem i śniegiem. To co się dzieje ostatnimi czasy nie ma nic wspólnego z zimą.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: plusy i minusy zimy

                        To prawda teraz zima to nie zima Śnieg spadnie ale dzieci nie zdążą się nawet wybawić czy ulepić bałwana bo śnieg szybko stopnieje
                        A Świeta Bożego Narodzenia bez śniegu to już nie to samo Nawet dla dorosłych ...

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: plusy i minusy zimy

                          Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                          To co się dzieje ostatnimi czasy nie ma nic wspólnego z zimą.
                          Tak, zgadzam się, mi też trochę brakuje prawdziwego śniegu ostatnio. Jak tak dalej pójdzie to ciekawe jak będą wyglądały święta naszych dzieci.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: plusy i minusy zimy

                            Bywało i tak że Boże Narodzenie było bez śniegu a na Wielkanoc szliśmy do kościoła Święconkę święcić i w śniegu ludzie baranki gubili
                            Anomalie pogodowe takie Plusem zimy jest też to że jak jest mróz to i powietrze inne Zarazki wymrozi a tak Raz ciepło raz zimno ,dzieci więcej chorują :/ bo pogoda zmienna

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: plusy i minusy zimy

                              Ja zdecydowanie wolę wiosnę i lato, ale zimę też lubię tylko nie za długo. Lubię ją kiedy nie jest za zimno, jest dużo śniegu, można lepić bałwana i jeździć na łyżwach. Poza tym zima jest taka... Hmm cicha Jak po zimie pada pierwszy deszcz to odbieram go zawsze jako niesamowity hałas budzącego się do życia znowu świata. Nie lubie natomiast potężnych mrozów, śnieżyc, a najbardziej - BŁOTA!

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: plusy i minusy zimy

                                błoto w zimie jest najgorsze To chyba ta myśl że w zimie można z dziećmi bałwana ulepić ,na sankach pojeździć czy na łyżwach ,śnieżynkami się porzucać to już dla dzieci frajda bo tak czekają na taką zabawę i żeby święta były ze śniegiem to też doda tej atmosfery świątecznej

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X