Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

to już przesada!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ellaja1728 w życiu nie zgodzę się na to aby pary homoseksualne
    miały dzieci !!!!!!!!!!!
    I czego tu nie możesz zrozumieć ?? Normalny model rodziny to K+M+D,
    M+M czy K+K nie jest NORMALNĄ rodziną.

    Nie zgodzę się, że to Bóg powołuje do życia takie osoby.
    Moim zdaniem pary nie mogące mieć dzieci nie są ludźmi bezpłodnymi
    od urodzenia, a styl życie, miejsce pracy, przebyte choroby itd. spowodowały
    zmiany w ich organizmie.
    Poza tym pozwolił na wynalezienie IN Vitro czy środków hormonalnych

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      to w przypadku jak jest malzenstwo i maja dziecko .. po jakims czasie kobieta dochodzi do wniosku, ze woli byc z kobieta. bycie z mezczyzna to jestw wbrew jej naturze i zaczyna sie meczyc. zaznaczem ze jest cudowna matka. to co ma oddac dziecko dla ojca tylko dlatego, ze chce byc szczesliwa z inna kobieta??
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        #18
        zapomnialam dodac przyklad "przyjaciele" serial
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #19
          Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
          to w przypadku jak jest malzenstwo i maja dziecko .. po jakims czasie kobieta dochodzi do wniosku, ze woli byc z kobieta. bycie z mezczyzna to jestw wbrew jej naturze i zaczyna sie meczyc. zaznaczem ze jest cudowna matka. to co ma oddac dziecko dla ojca tylko dlatego, ze chce byc szczesliwa z inna kobieta??
          ellaja1728 myślę, że tak należałoby postąpić jesli to jest małe dziecko,
          jesli na tyle duże by mogło podejmować decyzję - niech samo
          postanowi czy mu to nie przeszkadza.

          Co do "Przyjaciół" to nie wiem o czym mówisz Nie do końca
          oglądnęłam ten serial

          Skomentuj


            #20
            Ross mial zone i dziecko. zonka zostawila go dla kobiety.
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #21
              mozesz mi wytlumaczyc, albo moze ktos inny sie znajdzie. dlaczego mialoby przeszkadzac.
              Jakub 19.05.2008

              Skomentuj


                #22
                ellaja1728 chciałabyś być wychowywana przez dwóch
                tatusiów ??
                Bo z kobietami jest o tyle niebezpiecznie, że jedna z kobiet
                tak czy siak może zostać zapłodniona.

                Poza tym rodzina M+M i K+K jak już napisałam to nie jest model
                rodziny, dziecko nie może być wychowywane w takim domu bo
                istnieją realne szanse na to, że samo założy taką rodzinę.
                I poszłoby to w niebezpiecznym kierunku.
                Bo widzisz, ja nie uważam by homoseksualiści byli homo od
                urodzenia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  to wcale nie jest zasada ze musi zalozyc taki zwiazek. ale widze, ze w twoim wypadku to wychodzi na to, ze kazdy czlowiek decyduje a nie jest juz taki od urodzenia. moze dlatego nie dam rady ani ja ciebie przekonac, ani ty mnie. tyle ze dalej nie dostalam odpowiedzi dlaczego mialo by mu to przeszkadzac skoro mieszka z rodzicem. uwazam, ze skoro rodzice decyduja sie na taki krok to i dziecko jest tak wychowywane, zeby akceptowac taka sytuacje.
                  Jakub 19.05.2008

                  Skomentuj


                    #24
                    Myślałam, że jak zadam pytanie, czy chciałabyś być wychowywana
                    przez dwóch tatków, to nie muszę tłumaczyć dlaczego miałoby
                    przeszkadzać

                    Oczywiście nie musi założyć takiej rodziny istnieje 50% szans, a dla
                    mnie to dużo.

                    I ahaaa .... muszę wytłumaczyć jedną kwestię. Ja nie mam nic przeciwko
                    gejom czy lesbijkom. Chcą żyć w związku homo.... proszę bardzo
                    Niech się żenią/wychodzą za mąż .... sam nie wiem jak to nazwać.
                    Ale dzieci nie powinni wychowywać skoro nie potrafią sami sobie ich
                    zrobić (przepraszam za wyrażenie, ale nie wiedziałam jak inaczej
                    nazwać w tym przypadku prokreację )

                    A Ty dlaczego uważasz, że to jest w porządku ??

                    Skomentuj


                      #25
                      poniewaz kazdy chce byc szczesliwy. wiekszosc chce miec dzieci, wnuki. a przeciez jest tyle dzieciaczow w domach dziecka czemu nie dac im mozliwosc mieszkania w domu z rodzicami. nie wazne jacy ci rodzice sa. wazne ze je kochaja i dbaja o nie. dla mnie to jest najwazniejsze.

                      a to ze ty uznajesz taki zwiazki tylko nieakceptujesz dzieci w takich zwiazkach to juz zauwazylam wczesniej
                      Jakub 19.05.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                        Myślałam, że jak zadam pytanie, czy chciałabyś być wychowywana
                        przez dwóch tatków, to nie muszę tłumaczyć dlaczego miałoby
                        przeszkadzać

                        Oczywiście nie musi założyć takiej rodziny istnieje 50% szans, a dla
                        mnie to dużo.

                        I ahaaa .... muszę wytłumaczyć jedną kwestię. Ja nie mam nic przeciwko
                        gejom czy lesbijkom. Chcą żyć w związku homo.... proszę bardzo
                        Niech się żenią/wychodzą za mąż .... sam nie wiem jak to nazwać.
                        Ale dzieci nie powinni wychowywać skoro nie potrafią sami sobie ich
                        zrobić (przepraszam za wyrażenie, ale nie wiedziałam jak inaczej
                        nazwać w tym przypadku prokreację )

                        A Ty dlaczego uważasz, że to jest w porządku ??
                        Popieram 100% nie rusza mnie kto z kim ale dzieci w takich zwiazkach byc nie powinno to nie naturalna kolej rzeczy

                        Skomentuj


                          #27
                          Jest podobno coś takiego jak wzorce . Weźmy , że w rodzinie K+K rodzi się chlopiec - kto dla niego będzie wzorem męskim. Wzorem faceta, ojca - zapewne męska mamusia ?? Ale czy to jest ok?

                          Skomentuj


                            #28
                            gdyby "natura" chciała żeby dziecko rodziło się w związku dwóch kobiet czy dwóch mężczyzn to tak by było
                            dla mnie dziecko w rodzinie homo jest niedopszczalne
                            pozwalając na adopcje wyrządza się tym dzieciom krzywdę bo przez to nie mają szansy nazobaczenie czym naprawde jest rodzina skaładająca się z mamy i taty


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #29
                              ja teznie jestem za posiadaniem dzieci przez zwiazki homoseksualne. bo nawet nie chodzi tu o wzorzec rodziny tylko traume jaka bedzie to dziecko przezywac wsrod rówieśników!!! dzieci sa szczere do bólu i do tego nie znaja litosci!

                              a co do transseksualistow(,czyli sytuacja z tematu) no tutaj to mamy bliski krok do klonowania bo przeciez genetycznie to byly dwie kobiety!!
                              przynajmniej model rodziny normalny powierzchownie k+m ale mysle ze niepowinni miec dzieci

                              co do teg ze facet nie chcialby byc w ciazy.. to sie z wami nie zgodze!
                              mysle ze w rodzinie gdzie nie moga miec wlasnych dzieci (a z jakichs powodow nie chca adoptowac tylko "musza" miec wlasne ),i bylaby taka mozliwoasc(strasznie to abstrakcyjne)zeby mezczyzna donosil ciaze, mysle ze dla rodziny i zony nie jeden by to zrobil!!!

                              Skomentuj


                                #30
                                trzeba sie zastanowic jakie szczesliwe dziecinstwo bedzie mialo to dziecko wytykane palcem przez inne dzieci.ja bym tego swemu dziecku nie zrobila.
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X