Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie kupić bieliznę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    gdzie kupić bieliznę

    Dziewczyny może macie sprawdzone marki bielizny? Ja zawsze trafiam na takie, które po praniu wyglądają jak "flaki" szczególnie staniki.
    Chciałbym kupić sobie coś ładnego i na dłużej a nie do 1 czy 2 prania
  •    
       

    #2
    chodzi ci o normalne staniki czy dla mam karmiących?
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

    Skomentuj


      #3
      A ja polecam staniki z firmy "Kinga" lub "Ava"

      Skomentuj


        #4
        a ja jak Nicola polecam Triumph

        Skomentuj


          #5
          ja polecam firmę Alles, noszę biustonosz już 8 miesięcy i po praniach nic się z nim złego nie dzieje, wygląda tak jak nowy
          triumph też ok

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
            chodzi ci o normalne staniki czy dla mam karmiących?
            Zwykły
            jeszcze nie karmię
            pozdrowionka

            Skomentuj


              #7
              Dziewczyny a znacie jakieś sklepy internetowe własnie z bielizną i innymi rzeczami do higieny potrzebnymi po porodzie i w czasie karmienia (jak wkładki laktacyjne, laktatory itd...) ? Proszę o pomoc jeśli któraś z Was może
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja laktatory szukałam na allegro ,no i tam były najtaniej.a jeśli chodzi o bieliznę to dla mam biustonosze Triumph też polecam , najwygodniejsze z wszystkich które miałam.

                Skomentuj


                  #9
                  Dziękuję Nicola
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: gdzie kupić bieliznę

                    [QUOTE=Agataka27;308797]Zobaczcie tutaj: besame.com.pl
                    Tu jest naprawdę ekstra bielizna. Duży wybór i niezależnie od tego co wybierzecie to i tak się spodoba każdemu mężczyźnie. Sprawdzone!
                    Na zdjęciach wygląda szałowo. W realu gatunkowo jest dobra? Nie różni się od zdjęć?
                    Last edited by disne; 01-07-2020, 16:10. Powód: link



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: gdzie kupić bieliznę

                      Dziewczyny, zajrzyjcie sobie do sklepu epizama.pl Mają bardzo duży wybór bielizny. Sama mam z tego sklepu kilka biustonoszy i nic się nie rozciągają, po praniu wyglądają jak nowe.
                      Jak kupować bieliznę to tylko ze sprawdzonego źródła, kiedyś kupiłam sobie biustonosz w pierwszym lepszym sklepie i nie dość, że rozciągnął się i nie wyglądał za dobrze, to na dodatek wydałam na niego bardzo dużo. Nauczona doświadczeniem, nie kupuję z niesprawdzonych sklepów.
                      Last edited by disne; 01-07-2020, 16:09. Powód: link
                      Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
                      — Paulo Coelho
                      Alchemik

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: gdzie kupić bieliznę

                        Ja jak mam wątpliwości, czy mam coś kupić, czy nie, zaglądam na forum. Już nie raz pomogło mi w podjęciu decyzji, warto zajrzeć
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 15:51.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: gdzie kupić bieliznę

                          kurcze fajna ta bielizna, ja bym chciała kupić sobie gorset, najklepiej taki komplet z majtkami i pasem do pończoch XD

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: gdzie kupić bieliznę

                            Komplety naprawdę fajne ale nie jako młodej mamy obecnie na razie na nie nie stać. Wole coś małemu kupić. A i tak jak karmię piersią to koronki nie są wskazane.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: gdzie kupić bieliznę

                              każda poważniejsza marka bielizny ma swój sklep internetowy. Znając swoje wymiary zawsze korzystam z tej opcji. Nie muszę latać po sklepach, mogę spokojnie wszystko obejrzeć, a i asortyment jest szerszy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X