Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koniec świata...prawda czy mit?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Koniec świata...prawda czy mit?

    Co wy o tym myslicie? Koniec swiata, juz niedlugo....??? Ostatnio przesladuje mnie ta mysl i te moje sny ;/
    Sprawdzalnosc przepowiedni Nostradamusa i wszelkie zlo, ktore czycha w swiecie, ludziach i pogodzie... czy nadejdzie naprawde?
    Piszcie...wasze spostrzezenia, przemyslenia ...
  •    
       

    #2
    Nie znacie dnia ani godziny....
    Koniec świata będzie na 100% ale nikt nie wie kiedy...może to i dobrze
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      ja mysle ze swiat sie nigdy nie skonczy
      shannon

      Skomentuj


        #4
        Skończy się, skończy. Co prawda nie wiem czy tak jak przepowiadał
        Nostradamus.
        Słońce jest gwiazdą a każda gwiazda kiedyś przestaje świecić, więc
        jak nie będzie słońca to i Ziemi nie będzie

        Skomentuj


          #5
          poczytajcie o dacie 21.12.2012 mozna sie poschizowac"(
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            #6
            Przepowiednie Nostradamusa

            1990 - Sojusz pomiędzy USA i Rosją
            1991 - Wojna w Jugosławii i na bliskim wschodzie, rozpad państwa radzieckiego
            1993 - Wojna pomiędzy USA i Rosją, narodziny szatana antychrysta w Chinach
            1994 - Początek 40 letniej suszy
            1996 - Plagi biblijne, katastrofy naturalne, wojna Chin z Rosją
            1997 - Wybuch 3 wojny światowej
            1998 - Walka Papieża z antychrystem, koniec monarchii w Wielkiej Brytanii, zniszczenie Nowego Jorku
            1999 - Katastrofy naturalne, Armageddon i powstanie globalnego państwa rządzonego przez tyrana państwa
            2000 - Powstanie wielkiego państwa islamu na terenie Turcji i Egiptu, ponowne narodziny Chrystusa i odnowa Kościoła Katolickiego
            2002 - Nowe wojny i rządy nowego tyrana
            2797 - Początek 1000 letniego pokoju
            3797 - Koniec świata
            lęk przed rokiem 2000 juz był a przed datą 21.12.2012 też będziemy moje podejście jest sceptyczne.

            Skomentuj


              #7
              ziemia to nie jest caly swiat a poza tym moze za miliony lat slonce nie bedzie wcale potrzebne
              shannon

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                shannon No coś Ty !!! Słońce to główne źródło energii.
                Co lampką będziesz na pomidory świecić? No nieeeee jestem jeszcze
                wstanie uwierzyć, że ropa nie będzie potrzebna ale słońce .......

                No wiesz może i nie cały świat, ale np centrum naszej Galaktyki

                Skomentuj


                  #9
                  A moze my sami sie skonczymy... moze te kataklizmy pogodowe to wlasnie wielkie kroki by swiat sie skonczyl? Przeraza mnie to...

                  Skomentuj


                    #10
                    no czlowiekowi bez slonca bylo by ciezko ale czy swiat bez czlowieka nie moze istniec?czy juz tak nie bylo?.poza tym skad masz taka pewnosc collen?bo ja pewnosci nie mam.mowie tylko co mi sie wydajejoł
                    shannon

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      shannon ale jaką mam pewność??Że słońca nie będzie ??

                      Jeśli o to Ci chodzi to już napisałam. Z każdą gwiazdą dzieje się tak samo - gaśnie.

                      No ja caly czas myślę w kategorii, że ludzkość zaniknie, a nie w tej czy
                      inne planety będą. Pewnie będę. Dla mnie Świat to kula ziemska + wszystko
                      co się na niej znajduje. A to czy Ziemia będzie bez ludzi ? Pewnie będzie.
                      Rozwiną się inne stworzenia przystosowana do panujących warunków.
                      Ale i to się kiedyś skończy. No nie wiem.... coś uderzy w Ziemię.
                      Albo zgromadzona energia wewnątrz skorupy ziemskiej skumuluje się i będzie
                      szukała sposobu by się uwolnić a wtedy Ziemia się rozpadnie.
                      Albo zostanie pochłonięta przez czarną dziurę Nie wiem co będzie dokładnie
                      ale niestety nic nie trwa wiecznie. Co chwile pojawiają się nowe gwiazdy, planety a te
                      które już są - znikają.
                      Last edited by colleen; 21-11-2008, 08:51.

                      Skomentuj


                        #12
                        Czy bedzie koniec swiata? Dla mnie koniec swiata to koniec zycia istot ludzkich na Ziemi. Czy to nastapi ? wydaje mi sie ze nawet napewno zreszta ten proces juz trwa i ludzie sie do niego w duzym stopniu przyczyniaja. Niestety taka jest cena postepu technicznego ,ktory jest niestety niezbedny w naszym zyciu ,no i kolo sie zamyka Poniewaz dzieki temu postepowi mamy swiadomosc zagrozenia i tego ze skutkow owego postepu nie da sie ani zatrzymac ani cofnac- szukamy innych miejsc we wszechswiecie ,gdzie ludzkosc moglaby sie ewakulowac. To takie moje przemyslenia na ten temat

                        Skomentuj


                          #13
                          a ja nie wiem, co o tym myśleć ciągle jakieś nowe daty
                          tylko siadać i czekać na koniec
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja tam nie chcę końca świata....dobrze mi tutaj....i nie jestem przygotowana na koniec!!!
                            pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #15
                              ja nie mam zadnej pewnosci coolleenw kazdym razie dziewczyny to chyba jeszcze nie teraz
                              shannon

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X