Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak nie masz pomysłu na prezent dla najbliższych - zobacz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Ola_z_Printu
    replied
    Odp: Jak nie masz pomysłu na prezent dla najbliższych - zobacz

    Idealny prezent to taki, który jest spersonalizowany. Tutaj idealnie sprawdzi się fotoksiążka. Możesz stworzyć ją z własnych zdjęć i podarować bliskiej osobie. Jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, zapraszam do Printu https://printu.pl/inspiracje/prezent-na-60-urodziny/

    Leave a comment:

  •    
       

  • alka98
    replied
    Odp: Jak nie masz pomysłu na prezent dla najbliższych - zobacz

    A co sądziłybyście o takim auto prezencie jako upominek dla faceta? Mój z pewnością ucieszyłby się z takiej niespodzianki.

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Dzieki diabelku popatrze za klockami bo co do ksiazek jakos nie wiedzialabym co wybrac ale lego to chyba fajny pomysl,ze tez sama na to nie wpadlam...gry w sumie tez moga byc niezle (ja lubie monopoly itp.albo quizy z pytaniami ).Dzieki za szybka odpowiedz

    Leave a comment:


  • diabelecke
    replied
    Ja bym kupila jakis zajefajny duzy zestaw klockow lego jako prezent wpsolny dla obu chlopcow, albo te takie tory z samochodzikami "hot cos tam".
    Dla 11latka ksiazka tez jest dobrym pomyslem o ile lubi czytac.
    Dla blizniakow sprawdzonym pomyslem jest tez gra... ja bardzo lubie te MB i czesto pod choinke z siostra wlasnie prosilysmy o wspolny prezent jakim byla gra.

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Dziewczyny macie moze cien pojecia co mozna kupic w prezencie na 11 urodziny dla chlopca?Czym takie chlopaki sie dzisiaj bawia (poza grami komputerowymi)?Synowie sasiadki(blizniaki) maja urodziny w ten sam dzien co moj synek wiec sie spotkamy a ja nie wiem zupelnie co mozna im podarowac...

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Ja kupilam mojemu facetowi pod choinke szafe na narzedzia.On uwielbia majsterkowac poza tym jestesmy w trakcie budowy.Szafa jest nie byle jaka bo firmy Facom (specjalistyczne narzedzia dla mechanikow,budowlancow itp.).Cieszyl sie jak dziecko a ja mam na nastepne kilka lat pomysl na przezent...szafe trzeba zapelnic narzedziami a te markowe sa drogie wiec bedzie dostawal po jednym na kazda okazje...

    Leave a comment:


  • kazenbaum
    replied
    prezenty

    Bardzo oryginalne prezenty znalazłem na stronie siedemnasta.pl

    Leave a comment:

  •    
       

  • koniczynka
    replied
    dokładnie mój mąż nie lubi...ale mogę sobie coś kupić hihi
    pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Marzenaz23
    replied
    Dobry prezent podwarunkiem że ten ktoś lubi czytac książki

    Leave a comment:


  • Jak nie masz pomysłu na prezent dla najbliższych - zobacz

    Uważam, że najlepszym prezentem, który nigdy się nie zestarzeje może być książka. Z racji Swiąt jest wielka promocja , dużo tańsze książki, bardzo dobre. Naprawdę polecam
    http://swieta.zlotemysli.pl/malinka,1/
    Ja już sobie zakupiłam dwie książki dla mamy i siostry. Jest naprawdę świetny wybór dla każdego
       
Working...
X