Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wentylacja mechaniczna

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wentylacja mechaniczna

    Cześć wszystkim mamom
    Jestem tu nowa, więc jeśli już był taki wątek to bardzo przepraszam. Jesteśmy z mężem w trakcie budowy domu, trzy miesiące temu okazało się, że jestem w ciąży I teraz troszkę inaczej patrzę na tą całą budowę. W pierwszej wersji mieliśmy mieć normalną wentylację grawitacyjną, ale znajomi zakładali sobie rekuperację i zaczęłam się zastanawiać czy nie lepiej dla zdrowia nas i dzidziusia zainwestować w wentylację mechaniczną. Czy któraś z Was ma coś takiego w domu i może się wypowiedzieć? Czytałam już najróżniejsze opinie, ale miałam wrażenie, że piszą to osoby, które nie mają pojęcia o zasadach działania rekuperacji :/ Jeśli któraś z Was miała do czynienia z takim cudem to bardzo proszę o odpowiedź
    Pozdrawiam!

    #2
    Odp: Wentylacja mechaniczna

    Nas powiem szczerze przeraziła kwota do zapłaty. Aby faktycznie było to oszczędne trzeba by najpierw sporo zainwestować w dobry rekuperator. Ale jeśli kogoś na to stać, to jak najbardziej. Najlepiej podejść do fachowców i niech Wam wyliczą średni koszt, wtedy zdecydujecie czy warto. Zależy to też dużo od powierzchni domu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wentylacja mechaniczna

      My tez jesteśmy w trakcie budowy domu i pomimo tego, że cenie sobie innowacje to jednak mamy wentylację grawitacyjną, niestety koszty zadecydowały Najlepiej mieć wycenę ile to kosztuje dla waszego domu i wtedy decydować co dalej.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wentylacja mechaniczna

        Witam! o rekuperacji można znaleźć informacje w wątku http://forum.babyonline.pl/forum/sho...peracja&page=3. Ten temat zamykam, by ograniczyć powielanie podobnych treści, pozdrawiam

        Skomentuj

               
        Working...
        X