Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

    My jak decydowaliśmy się na mieszkanie to też mieliśmy taki sam problem. No Ale ostatecznie zgłosiliśmy się do biura abc dom z Krakowa i oni pomogli nam znaleźć naprawdę świetnie mieszkanie na Bieżanowie, takie jakie chcieliśmy. No i było z rynku wtórnego, ale jesteśmy zachwyceni!

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

      Tak, ja też wolę mieszkanie nowe, położone na nowoczesnym fajnie zaplanowanym osiedlu, dla mnie idealne jest Bliżej Gwiazd na Mehoffera, mam zamiar w najbliższych dniach jechać do biura sprzedaży i wypytać o szczegóły

      Skomentuj


        #78
        Odp: Mieszkanie nowe czy z rynku wtórnego

        W moim mieście te cny są już niemal na podobnym poziomie tzn. koszt mieszkania z rynku wtórnego już po remoncie vs. łyse ale nowe.

        Skomentuj


          #79
          Jeżeli szukacie apartamentu w Warszawie, to zdecydowanie polecam Wam ofertę niemcewicza19. Jest to nowo powstające osiedle, w bardzo dobrej okolicy, w której znajdziecie wszelkie niezbędne sklepy oraz punkty usług i kultury. Jeżeli jesteście zainteresowani to polecam wejsc na strone i sprawdzić ofertę.
          Last edited by gagatka; 04-02-2021, 11:09. Powód: link

          Skomentuj


            #80
            Mieszkania z wtórnego rynku też są ok, zawsze trzeba mieć na uwadze jakiś remont, nowe meble xxx i dekoracje. W starym mieszkaniu też może być ładnie, wszystko zależy od tego jak je urządzimy.
            Last edited by gagatka; 09-03-2021, 14:40. Powód: reklama

            Skomentuj


              #81
              Okolica, sąsiedzi, metraż, rozkład, komunikacja miejska, jeśli ktoś nie jest mobilny, dojazd do pracy. Osobiście wolę do remontu, bo mogę robić wszystko po swojemu. Ale mnie łatwo gadać, bo ojciec budowlaniec, więc i doradzi i zrobi.

              Jeśli szukalibyście dla siebie lokum w Gdańsku, polecam Przymorze. Fajna dzielnica, obecnie jest tam wiele nieruchomości na sprzedaż
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj


                #82
                Na rynku wtórnym pewnie lepsze oferty by się znalazło

                Skomentuj

                       
                Working...
                X