Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kuchnia na wymiar w Poznaniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kuchnia na wymiar w Poznaniu

    Mi robił kumpel z Leszna: kuchnię na wymiar. Nie wyszło drogo, nawet z frontami z litego drewna, które prezentują się wyśmienicie
    Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:48. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kuchnia na wymiar w Poznaniu

      W Poznaniu kuchnie na wymiar wykonują w co najmniej kilku miejscach, choćby w BlackArt na Krzywoustego. Wykonanie mebli jest bez zarzutu, a ceny całkiem atrakcyjne. Co do wyglądu mebli, to prezentują się świetnie, elegancko i estetycznie,
      Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:48. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kuchnia na wymiar w Poznaniu

        No na pewno fajnym dodatkiem będzie stół, bo to jednak ważna rzecz w większości domów w kuchniach i do małej kuchni polecam po prostu u mnie się sprawdziło i fajnie mozna dopasować praktycznie kolory nawet na zamówienie, także jest w czy mwybierać.
        Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:49. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kuchnia na wymiar w Poznaniu

          Zgadzam się w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć
          Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kuchnia na wymiar w Poznaniu

            Uważam, że porad na ten temat bardzo fajnie szuka się w Internecie. Można naprawdę sporo informacji w ten sposób znaleźć
            Jeśli różnorodność biologiczna konieczna jest do życia na ziemi, różnorodność kulturową należy uznać za niezbędną dla zdrowia psychicznego człowieka.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kuchnia na wymiar w Poznaniu

              Jak chce się kuchnie na wymiar w swojej okolicy to zdaje mi się, że najlepiej byłoby po prostu poszukać w sieci, gdzie takie robią.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kuchnia na wymiar w Poznaniu

                Firma Janas nam meble wyprodukowała i jesteśmy happy. Dobry projekt dobrany pod nasze wnętrza i też nasz pomysł na to jak meble mają wyglądać. To bardziej żona z projektantką rozmawiała i sobie chwaliła bardzo obsługę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kuchnia na wymiar w Poznaniu

                  W Poznaniu jest kilka miejsc, gdzie można zamówić dobrej jakości meble na wymiar do kuchni, choćby BlackArt. Są dobrej jakości, ale stosunkowo tanie, warto obejrzeć na ich stronie niektóre wykonane przez nich kuchnie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kuchnia na wymiar w Poznaniu

                    Mi ostatnio w oko wpadły takie kredensy kuchenne. Mega stylowe rozwiązanie. Często przeglądam blogi wnętrzarskie i sporo aranżacji jest właśnie z takimi kredensami, witrynami itp.
                    Last edited by gagatka; 06-10-2020, 12:48. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Święte słowa. U nas kuchnia na wymiar funkcjonuje bez zarzutu już od kilku lat i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Jednak w ZOV Kuchnie się mega przyłożyli. Żona ma nawet takie małe szafeczki na jakieś tam magiczne przyprawy. No mniejsza o to, ale zmierzam do tego, że spędzamy w kuchni chyba więcej czasu niż w salonie. Ma ona naprawdę super charakter i wszyscy domownicy doskonale się w niej czują.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Z tego co wiem to można zamówić sobie meble kuchenne modułowe pod wymiar. Wtedy samemu się wymierza pomieszczenie i dobiera szafki. Słyszałam, że to proste i dużo tańsze niż robienie kuchni na wymiar. Ktoś może ma jakieś doświadczenie i podpowie więcej w kwestii kosztów?

                        Skomentuj


                          #27
                          A czy dosłownie wszystkie meble do kuchni kupujecie na wymiar, czy są może takie, w przypadku których stawiacie na coś gotowego? Ja zamawiałam niedawno krzesła do kuchni stwierdziłam, że nie ma chyba większego sensu kupowanie ich na specjalne zamówienie.
                          Last edited by gagatka; 08-10-2020, 10:23. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            O dobrych fachowców jest teraz dość trudno...

                            Skomentuj


                              #29
                              Ciekawy temat...

                              Skomentuj


                                #30
                                Ostatni fachowiec okolicy godny uwagi wyjechał do pracy na zachód.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X