Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

która z was coś zbiera i co?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • anaana
    replied
    ja zbieram oczywiscie dla mojej coreczki figurki z kinder niespodzianki.babcia co wizyte jej przynosi jajo a ja odkladam do pudelka.sama to nic nie kolekcjonuje,jak bylam mala to zbieralam wycinki z gazet i wklejalam do zeszytu.

    Leave a comment:

  •    
       

  • patiew
    replied
    ja kiedys zbieralam metki od ciuchow,butow itp. a najbardzie j to lubie robic zdjecia Kingusi

    Leave a comment:


  • ellaja1728
    replied
    kiedys zbieralam znaczki, karteczki, podstawki do piwa, bilety,..., i mase innych rzeczy.
    teraz robie fotki (niestety z nowym aparatem idzie mi nie tak dobrze jak ze starym) i zbieram wszystko co moze sie jeszcze przydac do zrobienia czegos z niczego.

    Leave a comment:


  • pieczulka
    replied
    zbieram monety okazjonalne 2 zl(choc teraz mi to juz tak nie wychodzi bo nie pracuje w sklepie)
    z mezem zbieramy plyty winylowe (ale tylko takie konkretne a nie jak leci )
    ksiazki kilku autorow,
    kiedys zbieralam podkladki pod piwo,ale juz z tego wyroslam

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest replied
    tak zbieram zabawki po całym domu

    a tak na serio zbieram bilety wejściowe do miejsc w których byłam
    pozdrawiam

    Leave a comment:


  • izk@
    replied
    Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
    o, to witam w klubie! ja tez kocham fotografowac i coraz bardziej mnie to wciąga. syn ma 7 miesięcy i 1500 zdjęć. popieram.
    aha, sliczne włoski ma twój dzidziuś, długie takie!

    rowniez fotografowanie lubie a zbierac...hmm, chyba jak wy...roznosci z domu.

    Leave a comment:


  • dorota19791
    replied
    ... a ja zbierałam długopisy a teraz tez pieluszki , zabawki itp

    Leave a comment:

  •    
       

  • Monika26
    replied
    ja zbieram torebki a właściwie zbierałam, bo teraz zamiast nowej torebki wole kupić coś fajnego dla córci (ostatnio kupiłam jej rajstopki z falbankami na pupie, mało praktyczne ale nie mogłam się powstrzymać ). mam ich mnustwo, nawet nie wiem ile ale przez kilka lat co miesiąc kupowałam nową i zazwyczaj na różne okazje dostawałam je od rodziny!

    Leave a comment:


  • pinklady
    replied
    Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
    ja ewetualnie zabawki brudne pieluszki i szklanki z pokoi. na zbieranie niemam czasu ale jak jestem w nowym miejscu to zawsze mam z tamtad kamyczek albo jakis drobiazg co mi przypomina miejsce badz wydarzenie.zato param sie fotografia, amatorsko oczywiscie.

    o, to witam w klubie! ja tez kocham fotografowac i coraz bardziej mnie to wciąga. syn ma 7 miesięcy i 1500 zdjęć. popieram.
    aha, sliczne włoski ma twój dzidziuś, długie takie!

    Leave a comment:


  • polavica1
    replied
    ja ewetualnie zabawki brudne pieluszki i szklanki z pokoi. na zbieranie niemam czasu ale jak jestem w nowym miejscu to zawsze mam z tamtad kamyczek albo jakis drobiazg co mi przypomina miejsce badz wydarzenie.zato param sie fotografia, amatorsko oczywiscie.
    Last edited by polavica1; 10-12-2008, 23:29.

    Leave a comment:

  •    
       

  • pinklady
    started a topic która z was coś zbiera i co?

    która z was coś zbiera i co?

    zbieracie coś? moja przyjaciółka kolekcjonuje filiżanki.
    pochwalcie się
       
Working...
X