Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

która z was coś zbiera i co?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    która z was coś zbiera i co?

    zbieracie coś? moja przyjaciółka kolekcjonuje filiżanki.
    pochwalcie się
    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!
  •    
       

    #2
    ja ewetualnie zabawki brudne pieluszki i szklanki z pokoi. na zbieranie niemam czasu ale jak jestem w nowym miejscu to zawsze mam z tamtad kamyczek albo jakis drobiazg co mi przypomina miejsce badz wydarzenie.zato param sie fotografia, amatorsko oczywiscie.
    Last edited by polavica1; 10-12-2008, 23:29.
    PAULINKA 31.8.2003
    VICTORIA 20.5.2008

    12.1.2009r raczkowanie
    13.1.2009 pozegnanie cycunia
    16.1.2009 samodzielne siadanie

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
      ja ewetualnie zabawki brudne pieluszki i szklanki z pokoi. na zbieranie niemam czasu ale jak jestem w nowym miejscu to zawsze mam z tamtad kamyczek albo jakis drobiazg co mi przypomina miejsce badz wydarzenie.zato param sie fotografia, amatorsko oczywiscie.

      o, to witam w klubie! ja tez kocham fotografowac i coraz bardziej mnie to wciąga. syn ma 7 miesięcy i 1500 zdjęć. popieram.
      aha, sliczne włoski ma twój dzidziuś, długie takie!
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        ja zbieram torebki a właściwie zbierałam, bo teraz zamiast nowej torebki wole kupić coś fajnego dla córci (ostatnio kupiłam jej rajstopki z falbankami na pupie, mało praktyczne ale nie mogłam się powstrzymać ). mam ich mnustwo, nawet nie wiem ile ale przez kilka lat co miesiąc kupowałam nową i zazwyczaj na różne okazje dostawałam je od rodziny!

        Skomentuj


          #5
          ... a ja zbierałam długopisy a teraz tez pieluszki , zabawki itp

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
            o, to witam w klubie! ja tez kocham fotografowac i coraz bardziej mnie to wciąga. syn ma 7 miesięcy i 1500 zdjęć. popieram.
            aha, sliczne włoski ma twój dzidziuś, długie takie!

            rowniez fotografowanie lubie a zbierac...hmm, chyba jak wy...roznosci z domu.

            Skomentuj


              #7
              tak zbieram zabawki po całym domu

              a tak na serio zbieram bilety wejściowe do miejsc w których byłam
              pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                zbieram monety okazjonalne 2 zl(choc teraz mi to juz tak nie wychodzi bo nie pracuje w sklepie)
                z mezem zbieramy plyty winylowe (ale tylko takie konkretne a nie jak leci )
                ksiazki kilku autorow,
                kiedys zbieralam podkladki pod piwo,ale juz z tego wyroslam

                Skomentuj


                  #9
                  kiedys zbieralam znaczki, karteczki, podstawki do piwa, bilety,..., i mase innych rzeczy.
                  teraz robie fotki (niestety z nowym aparatem idzie mi nie tak dobrze jak ze starym) i zbieram wszystko co moze sie jeszcze przydac do zrobienia czegos z niczego.
                  Jakub 19.05.2008

                  Skomentuj


                    #10
                    ja kiedys zbieralam metki od ciuchow,butow itp. a najbardzie j to lubie robic zdjecia Kingusi

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja zbieram oczywiscie dla mojej coreczki figurki z kinder niespodzianki.babcia co wizyte jej przynosi jajo a ja odkladam do pudelka.sama to nic nie kolekcjonuje,jak bylam mala to zbieralam wycinki z gazet i wklejalam do zeszytu.

                      Skomentuj


                        #12
                        ja też zbierałam zabawki z kinder niespodzianki, potem jeszcze bilety pkp i kolorowe karteczki(dawno dawno temu)
                        pamiętam jak była bajka "król lew" to zbierałam wszystko,co było o tym filmie.
                        czasy 7-8kl.podstawówki to zaczęlam zbierać autografy od znanych ludzi

                        Skomentuj


                          #13
                          Jako dziecko zbieralam naklejki, mialam ich naprawde duzo.
                          Teraz w sumie miłuje sie w koralach, ale jako hobby bym tego nei nazwala. No i pelno sentymentalnych rupieci, wejsciowek jakis, wizytowek, programow itp itd
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: która z was coś zbiera i co?

                            Zabawki z kinder niespodzianek, przetrwały u mnie przez wiele lat. Najpierw bawiła się nimi moja siostra, która zresztą je sama uzbierała Obecnie ma 25 lat Potem zabawki służyły do zabawy mojemu synowi a obecnie córeczce. Ciekawe ile jeszcze lat przetrwają?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: która z was coś zbiera i co?

                              zbieram zabawki po mojej Olce....przez cały dzień.
                              A dla siebie ,duperelki ze stali nierdzewnej do kuchni...moj maz gada ze mu niedługo złomowisko z kuchni zrobie.


                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X