Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porozmawiajmy o ciąży w Krakowie

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Porozmawiajmy o ciąży w Krakowie

  Drogie Mamy z Krakowa i okolic ,12 miesięcy temu urodziłam pierwsze swoje dziecko w Szpitalu Żeromskiego w Krakowie, poznałam tam wspaniałe położne, które bardzo mi pomogły, a miałam poważne problemy podczas porodu. Postanowiłam,że muszą je poznać inne , przyszłe Mamy. Dlatego nie gniewajcie się , chcę Was zaprosić na spotkanie, gdzie możecie je poznać osobiście i zadać każde pytanie .
  Specjaliści z oddziału ginekologiczno- położniczego Specjalistycznego Szpitala im. St. Żeromskiego w Krakowie ( ginekolog, położne i oddziałowa ) spotkają się z Wami 14.04.2011 roku o godzinie 17.30 w Hotelu Aspel , ul. Bratysławska 2 i zapraszają do udziału w spotkaniu "Porozmawiajmy o ciąży".
  To spotkanie adresowane jest do wszystkim Kobiet, które świadomie dbają o swoje zdrowie , szczególnie w tym pięknym okresie, jakim jest Macierzyństwo .
  Ciekawy program z udziałem specjalistów, ale też dużo atrakcji , które lubi każda kobieta; porady kosmetyczki , fryzjera, pokaz bielizny dla przyszłych Mam. Ja jestem Ambasadorką tego spotkania, bo.... jestem po raz drugi w ciąży i będę tam z wami . .Bogata loteria fantowa. Pani Jadzia -położna została kiedyś ogłoszona Położną Roku w Małopolsce . Zapraszam Was!

  #2
  Listopadowe "Porozmawiajmy o ciąży " w Krakowie !

  Serdecznie zapraszamy przyszłe Mamy na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o ciąży” które odbędzie się w Krakowie w dniu 19.11.2011 roku w Hotelu Aspel w Krakowie , o godzinie 10.00.
  Takiego forum do spotkania przyszłych Mam , nie było jeszcze w Krakowie .
  Do rozmów o ciąży zaproszono lekarza ginekologa , położne , specjalistki laktacyjne, które cieszą się ogromnym zaufaniem wśród Mam .
  W spotkaniu nie zabraknie porad , związanych z modą fryzjerstwem i kosmetologią. Prosimy , aby Mamy zabrały ze sobą strój sportowy .
  Każda Mama otrzyma upominek –niespodziankę .
  A dla Mam ze starszymi pociechami , kącik zabaw dla dzieci .
  Szczegółowy program na www.porozmawiajmyociazy.pl
  Wstęp wolny
  Zapraszam
  Ania Krupa

  Skomentuj

         
  Working...
  X