Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łodzianki:)

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• polinella
    replied
    Łódzkie 2012

Jakieś mamusie z łódzkiego z ubiegłego roku? Miło byłoby poznać mamuśki z "naszego" rocznika

Leave a comment:

•    

• silwunia
    replied
    Odp: Łodzianki

Witam wszystkie szczesliwe mamusie. ja jestem z Tomaszowa Mazowiecki i mam synka Patrysia ur. 20.06.2009r o godz. 22.45 (3700kg,55cm)

Leave a comment:

• aniagalka
    replied

hej, mieszkam w lodzi od niedawna, nikogo tu nie znam, mam dwoch wspanialych synkow, piotrusia i kacperka, szukam kontaktu z mamami, bo czasem chcialaby pogadac z kims doroslym

Leave a comment:

• gosia_julia
    replied

Witam. Ja również jestem z Łodzi. Mieszkam na Górnej, a dokładniej na Nowym Rokiciu. Mam dwie córeczki: Julię ur.29.05.2007 i Zuzankę ur.3.12.2009

Leave a comment:

• vanillka123
    replied

hej dziewczyny może będziecie zainteresowane
    zapraszam tez na inne moje aukcje wystawiłam kilka rzeczy
    http://www.allegro.pl/item897726592_...olenizant.html

Leave a comment:

• emiliabad
    replied

Witam wszystkie mamy łodzianki serdecznie

Studiowałam w Łodzi przez 5 lat, ale poszłam za mężem i teraz mieszkamy w Warszawie, póki co... Chciałam zapytać o radę, ponieważ moja siostra kupuje teraz dla swojej córeczki leżaczek bujaczek, i znalazłam dla niej taki, ale są też widzę leżaczki huśtaweczki, i nie wiem co jej doradzić. Co wy kupowałyście? Na co byście się zdecydowały??

http://dlamamyidziecka.pl/lezaczek-i...starts,127_353

czy http://dlamamyidziecka.pl/hustawka-l...starts,127_351

Proszę o pomoc, bo jednak nie chciałabym jej źle doradzić, sama za kilka miesięcy będę kupowała więc Wasza porada też mi się przyda!!

Pozdrawiam serdecznie,
    przyszła mama

Leave a comment:

• maciejka2305
    replied

Witam serdecznie wszystkie łódzkie mamunieJa jestem szczęśliwą mamą synusia Maciusia,który urodził się 23.05 2009r.Mieszkamy na Polesiu.Maluch mój skończył 8 m-cy,waży 9 kilo ma 68 cm. i właśnie wzbogaca się o pierwszego zębaI ogólnie jest straaaaasznie pocieszny.Pozdrawiam cieplutko

Leave a comment:

•    

• Agnesia30
    replied

Witam. Mam na inię Agnieszka i jestem mamą ślicznej dziewczynki. Mieszkamy na Teofilowie. Kinia urodziła się 14 marca i ważyła 2350, a mierzyła 51cm.

Leave a comment:

• kasabiann
    replied

Witam również Was dziewczyny. Mam na imię Elka i jestem z Retkini. Mam córcię Basię, która ma już 11 miesięcy (prawie) no i niespodziewanie czekamy na kolejnego dzidziusia, a termin mam na 20 lipca
    Pozdrawiam

Leave a comment:

• Reniutek74
    replied

Witajcie! Jestem mamą trzech Skarbów. Moja najmłodsza urodziła się 27 kwietnia 2007 roku i ma na imię Karolinka, starsze córcie to Małgosia 11 latek i Ewelinka 9 latek. Mieszkamy na Widzewie, dokładniej Zarzew. Pozdrawiam

Leave a comment:

•    

• dorota12
    replied

Witam Ja Jestem Z Lodzi Z Balut

Leave a comment:

• kasiakiel
    replied

Witam. Ja też jestem z Łodzi, a dokładnie z Widzewa. Mam dwoje dzieci: Hanię (ur. 27.04.2005) i Krzysia (ur. 12.07.2009).

Leave a comment:

• asiunia251
    replied

Witam Też mieszkam na Dąbrowie! Cieszę się, że jest nas więcej

Leave a comment:

• asiunia251
    replied

Cześć, mam na imię Asia. Moja córcia urodziła się pod koniec czerwca. Właśnie wkraczamy w piaty miesiąc i jest cudownie

Leave a comment:

• agnieszka1916
    replied
    Witajcie ja tez jestem z łodzi i mieszkam na dąbrowie Jestem mamą 6-scio miesięcznej Natalki

Ps- cześć Pamcia

Leave a comment:

Working...
X