Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mój skarb

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

mój skarb

Mój skarb ma już prawie 2 latka ale przebieg ciąży pamiętam jak dziś.Ciąża była zagrożona każdy nowy dzień napełniał mnie strachem jak się skończy i czy wszystko będzie dobrze? jedna ciąże poroniłam.....nie zniosłabym tego po raz drugi.Nie mogłam się doczekać kiedy wezmę swe maleństwo w ramiona.Dzięki wsparciu najbliższych i cudownej opiece lekarskiej 26 listopada 2009 r o godz 13.30 MÓJ SYN był na świecie pamiętam mój płacz jak mogłam go przytulić to najcudowniejszy dzień na świecie!!!drogie mamy zawsze trzeba mieć nadzieje że wszystko się ułoży , ja za tą nadzieje raz jeszcze dziękuje Przemkowi i pani dr Dedo.20091128(009).jpg

Odp: mój skarb

Mój skarb-właściwie mogę powiedzieć ze jestem bogata, mam troje przecudnych dzieci, są dla mnie wszystkim. Właściwie cale moje życie kręci się przy nich i z nimi. Dwoje z nich to już nastolatki i lada moment wyfruną z domu, rozjada się po szkołach. Na pocieszenie zostanie mi moje szczęście które przyszło na świat w 2010 roku.
    To było dla nas zupełne zaskoczenie bo życie mieliśmy z mężem poukładane, dzieci w szkole, dobra praca…. a tu taka wiadomość-będziemy mieć dzidziusia. Czułam się jakbym mamą miała zostać pierwszy raz, trema nie pewność no i wszystko takie nowe. Stało się –urodziła nam się Oleńka, takie cudo malutkie, nasz skarb.
    Attached Files

Skomentuj

Working...
    X