Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przyjemna Kąpiel

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Przyjemna Kąpiel

  Madzia jest moim pierwszym skarbem, więc za nim pojawiła się na świecie czytałam wiele poradników, portali internetowych, oraz prosiłam o wiele wskazówek i informacji by zdobyć wiedzę na temat opieki nad bobasami.
  Wielokrotnie tematem była kąpiel maluszka, oraz jakich kosmetyków należy stosować. Jednak nie mówi się o tym czy dzidziusia kąpać codziennie, ani od jakiego momentu należy wprowadzić nawyk kąpieli np. co 2 dni.
  Razem z partnerem 10-miesięczną córeczkę kąpiemy codziennie, tylko kilka razy zdarzyło się tak, że usnęła wieczorem przed kąpielą - wtedy położyliśmy ją spać.
  Chcemy by każdy dzień wyglądał podobnie, ponieważ uważamy, że takie rytuały powodują, że nasze słoneczko czuje się bezpieczniej. Bardzo przydatne są gadżety w stylu kaczuszka, czy jakaś muzyka w tle, wtedy pluskanie się jest również świetną zabawą. Poza niesamowitą radością naszego bobaska co jest dla nas bardzo ważne plusem jest wyrabianie nawyku codziennej higieny.
  Drogie czytelniczki pamiętajcie że podejdziecie do tej czynności bez stresu i z pozytywnym nastawieniem wasza pociecha również będzie kojarzyła te chwile z zabawą i kąpiel stanie się dla was czymś przyjemnym.

  Beyrowska Agnieszka
  ul.Bp.Dominika 13
  83-200 Starogard Gdański
  agata12338@wp.pl
  Attached Files
  Last edited by agnieszekSTG; 13-07-2011, 14:06. Powód: zapomialam dodac adresu mejlowego
       
Working...
X