Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawna Kraina - baza propozycji gier i zabaw dla dzieci

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Zabawna Kraina - baza propozycji gier i zabaw dla dzieci

  Zapraszam na nowy portal z propozycjami gier i zabaw dla dzieci.

  Www.zabawna-kraina.pl to propozycje gier i zabaw dla dzieci, młodzieży a także zbiór rysunków oraz projektów wykonanych przez użytkowników.
  Portal kierowany jest zarówno do najmłodszych użytkowników jak ich rodziców i opiekunów. Zabawy zostały podzielone na kategorie, dzięki czemu łatwo znaleźć interesujący pomysł na spędzenie dnia. Dodatkowo wszystkie artykuły można filtrować według wieku, ilości uczestników, formy zabawy i potrzebnego czasu.
  Użytkownicy mają możliwość dodawać swoje propozycje na spędzenie czasu z dzieckiem a maluchy zapraszamy do dzielenia się swoją twórczością z innymi poprzez załączanie zdjęć swoich prac – rękodzieła, kolorowanek, rysunków i innych prac do odpowiednich artykułów.
  Wszystkich tych, którzy piszą wiersze, bajki, wymyślają łamigówki, rysują kolorowanki bądź wymyślają inne prace dla dzieci zapraszamy do współpracy. Chętnie opublikujemy takie prace i wspólnie udostępnimy je innym dzieciom i rodzicom. Niestety na dzień dzisiejszy strona nie zarabia, więc nie możemy nikomu zapłacić za jego chęć pomocy.
  Zapraszamy wszystkich poszukujących pomysłów na twórcze spędzenie czasu z dzieckiem oraz tych, którzy chcieliby razem z nami stworzyć wielką księgę zabaw i gier dla dzieci.
  Z pozdrowieniami
  czekająca na Was Iza z www.zabawna-kraina.pl (mama Stasia)

  #2
  Odp: Zabawna Kraina - baza propozycji gier i zabaw dla dzieci

  każde dziecko potrzebuje uwagi i zainteresowania na http://zabawy-dla-dzieci.blogspot.com zobaczysz ciekawe pomysły na zajęcia plastyczne dla dziecka.
  http://rybapogrecku.pl
  http://salatkazkurczakiem.net.pl

  Skomentuj

         
  Working...
  X