Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Scrapbooking

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• amela111
    replied
    dziekuje Ci bardzo I zapraszam do czestych odwiedzinek
    Kilka moich scrapkow jest w galeri na blogu, ale jak mi ktos wytlumaczy jak moge dodac zalacznik do postu to cosik ujawnie

Leave a comment:

•    

• anna31
    replied
    amela zerknęłam sobie na Twój blog fajne dzieło będzie ciekawa pamiątka. Amelcia jest taka śliczna, wcale nie widać że była wcześniaczkiem.

Leave a comment:

• amela111
    replied
    Ja tworze dziela na kompie, ale juz od jakiegos czasu mysle o tworzeniu dziel na katrkach itd. Chcialabym zrobic album mojej malej z nasmieszniejszymi zdieciami, albo najciekawszymi w stylu scrapkow. Bedzie miala fajna pamiatke

Jedna juz pamiatke jej robie, a jest to blog ktory od roku pisze (link w moim podpisie). Chce go wydrukowac i zrobic z niego ksiazke ktora jej wrecze np. na 18-te urodziny, albo w dniu jej slubu!!!

Leave a comment:

• dotka238
    replied
    Ja dostalam "album rodzinny" do scrapowania kiedy urodzil sie moj synek i musze przyznac ze to fajna zabawa,niestety ostatnio brakuje mi na ta przyjemnosc czasu.
    Akcesoria kupuje w ssklepiku niedaleko domu tutaj w fr scrap jest bardzo popularny i wszystko co potrzebne mozna kupic w prawie kazdym markecie za pare groszy.
    Moje ostatnie dzielo to kartka na dzien dziecka dla mojego chrzesniaka

Leave a comment:

• amela111
    started a topic Scrapbooking

Scrapbooking

Czy ktos probowal sil w tworzeniu scrapkow ???

Ja od niedawna sie w to bawie w chcilach wolnych i musze powiedziec ze wciaga Uzywam programu GIMP2, a ozdobki sciagam ze stron z mozliwoscia sciagniecia ich za free !!!

Pochwalcie sie swoimi dzielam!!!

Working...
X