Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpłatne porady prawników Warszawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bezpłatne porady prawników Warszawa

    Fundacja Mozna inaczej, z siedzibą na warszawskim Mokotowie zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne konsultacje w naszej placówce. Doświadczona prawniczka wysłucha, doradzi w problemie, napisze pismo procesowe. W sprawie zapisów zapraszam na naszą stronę internetową
    www.mozna-inaczej.org.pl
    Znajdują się na niej wszystkie informacje o nas oraz dane kontaktowe.

    W Fundacji udzielana jest również bezpłatna pomoc psychologiczna.

    #2
    Odp: Bezpłatne porady prawników Warszawa

    Bardzo fajna sprawa ale czy to jest jeszcze aktualne? Bezpłatne porady są naprawdę przydatne, z tego co się orientowałam to za wizytę i poradę prawną u prawnika trzeba zapłacić do kilkuset złotych! Bardzo dużo. Ewentualnie jakby ktoś szukał jakiś pism i ciekawych artykułów z dziedzin prawa, pracy itd to mogę polecić stronkę radapracownikow pl. Ostatnio sama pismo stamtąd ściągnęłam, było wyjaśnione co gdzie wpisać, gdzie złożyć itd. No i tak dużo płacić nie trzeba przede wszystkim.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bezpłatne porady prawników Warszawa

      W kazdej wiekszej miejscowosci dziala nie jedna kancelaria ktora udziela porad za darmo.Sponsorowani sa przez rade miasta lub gminy i do takiego prawnika mozna sie udac i zasiegnac porady w kazdej dziedzinie,ulatwieniem jest jeszcze to ze powinni byc powolani prawnicy z roznych dziedzin.Za porade sie nie placi ale juz spozadzenie jakis dokumetow jest platne.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Bezpłatne porady prawników Warszawa

        Takie bezpłatne porady prawne powinny być chyba w każdym mieście.

        Skomentuj

               
        Working...
        X