Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

VAT na ubranka 25%

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    VAT na ubranka 25%

    Słyszałyście coś może o tym, że od nowego roku mają być droższe ubranka dla dzieci?
    Koleżanka coś mi napomknęła, a nikt więcej nic nie słyszał wśród znajomych..
  •    
       

    #2
    Odp: VAT na ubranka 25%

    Ja też o tym słyszałam niestety więc to chyba prawda.
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj


      #3
      Odp: VAT na ubranka 25%

      Podwyżka VAT na odzież dla niemowląt i ubranka dla dzieci wejdzie w życie 1 stycznia 2012 r. - Sejm znowelizował ustawę o VAT w piątek. Uchwalił też poprawkę PSL, która wprowadza zerową stawkę VAT na usługi portowe.

      PO wycofała swoją poprawkę, zgodnie z którą podwyżka VAT na ubranka dla niemowląt i obuwie dziecięce miała wejść od 1 lipca 2011 r.

      Za nowelizacją głosowało 243 posłów, 163 było przeciw, a 12 wstrzymało się od głosu.


      Skomentuj


        #4
        Odp: VAT na ubranka 25%

        Tak, ja tez o tym slyszalam, dlatego postanowilam zrobic zapasy juz teraz, przy okazji znalazłam fajny sklepik internetowy, który teraz goraco polecam innym za bardzo dobrą jakosc ubranek, szybka usługę, a także bardzo niskie ceny!!! www.wszystkodlamaluszka.com.pl Dzialajcie dziewczyny!!!

        Skomentuj


          #5
          Odp: VAT na ubranka 25%

          oj - i ja już zauważyłam tę podwyżkę cen w sklepach... Przed Sylwestrem upatrzyłam śliczną sukienkę dla siostrzenicy ale stwierdziłam, że kupię ją w kolejnym tygodniu. Niestety wtedy była już droższa....
          Pisanie prac,Prace magisterskie oraz Korepetycje

          Skomentuj


            #6
            Odp: VAT na ubranka 25%

            Nie mam zdania, bo ten VAT ma (o ile mnie pamięć nie myli) wejść na ubranka do rozmiaru 86 ,a my już z niego wychodzimy. Natomiast wszystko zależy od tego kto do jakich cen jest przyzwyczajony i gdzie kupuje.

            Dodam może ,że jedyne co robi na mnie negatywne wrażenie to ceny leków.
            Last edited by Denaris; 24-01-2012, 23:03.

            Skomentuj


              #7
              Odp: VAT na ubranka 25%

              Ja na razie nie widzę różnicy
              dalej są wyprzedaże na dziecięce ubranka itd
              i np w reserved nie wiedzę zmian 2 -pak bodów 34,99 jak kiedyś (w promocji kupiłam za 9,99) bluzki za 34,99 w promocji za 14,99

              a co do leków racja zdrożały
              i pieluchy też


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: VAT na ubranka 25%

                Zapraszam dziewczyny i mamusie i dzidziusie na e-tygryski.pl markowe ubranka w naprawdę niskich cenach, ponieważ je st to outlet min. Disney i inne znane marki.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: VAT na ubranka 25%

                  i jak widzicie drożyznę, chyba nie ma takiej drastycznej różnicy?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: VAT na ubranka 25%

                    ...to już pewnie second-handy zaczną przeżywać szaleńczy rozkwit interesu gdzieś mi ostatnio na facebooku mignął nawet jakiś portal, na którym można wymieniać ciuszki dziecięce. Nie bardzo wiem na czym to miałoby polegać, niemniej jednak, przy rosnących cenach i rosnących dzieciach wszelkie pomysły jak oszczędzić na ciuchach są mile widziane)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: VAT na ubranka 25%

                      Wprowadzono wyższy vat, ale 23%, a nie 25. Wielkich zmian nie widać. W https://www.kolorowemarzenia.pl/ gdzie kupuję ubranka MDadak i Mariquita wciąż znajduję tak samo dobre okazje cenowe jak w poprzednich latach. Niektóre rzeczy rzucają nawet na 1/4 pierwotnej ceny.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X