Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kobiety w polityce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kobiety w polityce

    Czy uważacie, że kobiety nadają się do polityki? Dlaczego? Moim zdaniem i tak i nie. Są za delikatne, a "płeć brzydka" lub zazdrosna część tej piękniejszej strony zawsze będzie umniejszać zasługi....wiadomo
  •    
       

    #2
    Odp: kobiety w polityce

    No ja bym sobie zyczyla jak najwięcej-ale mądrych i konsekwętnych a nie następnych ktorym się mrzy zasobny portfel.U nas polityka prorodzinna jes na miare 3 świata tu potrzebne są matki ktore mają dzieci a nie babcie z bozej łaski.
    Aborcja temat typowo dla pań a kto tym zarządza-ksiądz i zgraja facetow ktorzy- nie jednej dal by by się pozbyła bo tak wyszlo na delegacji
    Rodzinne -śmiech -wielki i co za te pieniązki mozna,ani to przechulać ani za to wyzyć....
    Kobiety co siedzą w domach bo dzieci wychowują,praca nie przeliczalna na zadne pieniądze-a jednak nie mają nic ani do emerytury się nie liczy-kiedyś Marek Jurek chciał z tym zawojować ale na zebranie nie przyszła zadna pani z sejmu i co wy na to....
    Komedia i jeden teatr jak same nie zadbacie o własną polityke to nic z tego bo kazda jak się do koryta dopcha o nie myśli o takiej pani x ze nie ma co do gara włozyć....


    Skomentuj


      #3
      Odp: kobiety w polityce

      Masz rację, polityka prorodzinna ładnie brzmi na plakacie wyborczym. Nie jestem do końca związana z żadną konkretną partią. Postaram się poszperać i wyszukać kogoś, kto faktycznie ma jakieś zasługi, lokalnie. Mieszkam w Poznaniu.

      Skomentuj


        #4
        Odp: kobiety w polityce

        baba za babą tak brzmi moje zdanie... facet kręci i pokazywany jest jako głowa państwa, ale my silne z natury i mądre kobiety wiemy co najlepsze...uważam że kobiety lepiej żądzilyby państwem... bez kitu!!!!
        Doriaś ur.17.03.2008




        Tristaś ur. 11.03.2010

        Skomentuj


          #5
          Odp: kobiety w polityce

          jak najbardziej kobiety nadają się do polityki, są spokojniejsze, mniej testosteronu, myślę, że to przepis na lepszego polityka

          Skomentuj


            #6
            Odp: kobiety w polityce

            Moim zdaniem nie ma reguły... zarówno kobieta jak i mężczyzna może być mądrą osobą w polityce, wszystko zależy od człowieka

            Skomentuj


              #7
              Odp: kobiety w polityce

              myślę że było by dużo za jak i dużo przeciw Z jednej strony kobieta ma inne podejście do różnych spraw niż mężczyzna Ale kobieta w polityce musi być taka twarda niczym Angela Merkel

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: kobiety w polityce

                Kobiety mają wyczucie i instynkt więc w polityce też się sprawdzają. Ale jak ostatnie wydarzenia- podsłuchy pokazują nie zawsze tak jest. Niektóre Panie się nie zastanawiają nad tym co mówią. A te co są mniej przebojowe są spychane na ubocze. Życie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: kobiety w polityce

                  czasem się zastanawiam ,kiedy były wybory na prezydenta jak by się tu kobieta sprawdziła ? za granicami są Ale w Polsce to wiadomo bo nigdy nie wiadomo co będzie Byłabym za i byłabym przeciw Sama nie wiem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: kobiety w polityce

                    To nie ma nic wspólnego z płcią. To kwestia przygotowania merytorycznego oraz odpowiedniego charakteru (charyzma, opanowanie, przebiegłość itd.). Świetnym politykiem była Margaret Thatcher.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: kobiety w polityce

                      Jeżeli się znają to powinny być. Płeć nie powinna mieć znaczenia.
                      Medycyna i środki popadające pod zmysły powinny tylko dopomagać czynności otrząśnięcia się z niemocy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: kobiety w polityce

                        Pewnie, że nie ma znaczenia. To już dawno zostało udowodnione.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: kobiety w polityce

                          Oczywiście, że się nadają. Muszą tylko spełniać jeden warunek, żeby tak o nich mówić. Muszą się na niej znać.
                          Niszczenie jest znacznie łatwiejsze od tworzenia

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: kobiety w polityce

                            też jestem przekonana, że kobiet powinno być znacznie więcej.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: kobiety w polityce

                              Kobiety do polityki jak najbardziej ale takie madre i rozsądne, które coś zmienia a nie pójdą tyljo po to aby sie pokazać, zarobic i zniknąć

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X