Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ulgi dla samotnych matek

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• AgnieszkaTech
    replied
    Odp: ulgi dla samotnych matek

Na pewno warto w tym zakresie tematycznym poszperać w Sieci. Nie powinno być z tym większych trudności.

Leave a comment:

•    

• maminkasynka
    replied

Ja rozliczałam podatek z niemiec przez firmę i przysługiwały mi dość spore ulgi ze względu na to, że samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Trzeba jednak mieć pojęcie jak to wygląda od strony prawnej, tym bardziej za granicą. W kraju pewnie można samodzielnie wypełnić wszystkie druki. Ja nie chciałam ryzykować.

Leave a comment:

• majka444
    replied

Dla każdego rodzica fantastycznym miejscem będzie Cotton Mill - klubobawialnia i przestrzeń co-workingowa w Łodzi. Rodzice pracują, relaksują się a dzieciaczki się bawią

Leave a comment:

• superman20
    replied

Tego typu rzeczy jest bardzo dużo... Trzeba trochę poczytać i się dowiedzieć...

Leave a comment:

• skoki
    replied

W sumie ja jeszcze się nie zapoznawałam z ulgami, ale chyba musze to zrobić tylko nie wiem za bardzo gdzie co radzicie?

Leave a comment:

• Becia88
    replied

oby tak nie było :/

Leave a comment:

• sabina304
    replied

Pewnie uznają samotna matke za kobiete, ktora popelnila blad sypiajac z nieodpowiednim facetem.. albo gwalcicielem .. i nie bedzie ulg

Leave a comment:

•    

• Becia88
    replied

ciekawa jestem czy nowy rząd zrobi coś w kwestii takich ulg.

Leave a comment:

• maew_1
    replied

Szczerze mówiąc to nie wiem ale zajrzyj sobie do tego http://aty.pl/wszystko-o-wnt/ serwisu na pewno zajdziesz odpowiedź.Jest tam sporo artykułów z tej tematyki. Ja często z niego korzystam jest bardzo przydatny.

Leave a comment:

• demira
    replied
    tak!

Warunkiem skorzystania z ulgi jest podatek placenie podatku nieliniowego. Najlepiej zadzwon do najblizszego US i otrzymasz szczegolowe informacje, jaka to kwoty. Z tego co mowila znajoma to okolo2 tys rocznie.

Leave a comment:

•    

• misio100
    started a topic ulgi dla samotnych matek

ulgi dla samotnych matek

czy samotne matki mogą liczyć na jakieś ulgi w podatkach?

Working...
X