Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

    Hejka!
    Mam pytanie jak wygląda powrót do pracy jeśli jestem obecnie na macierzyńskim na pełnym etacie, a gdy wrócę automatycznie pracodawca zmniejsza mi etat o połowę, czy pracując na pół etetu mogę jednocześnie przebywać na urlopie wychowawczym?
    Jeśli tak to, czy pracodawca może w każdej chwili mnie zwolnić z tego pół etetu i czy po zwolnieniu pozostanę na wychowawczym?
    Dziękuję i pozdrawiam!
  •    
       

    #2
    Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

    Witam
    Z doświadczenia wiem że jak wracam do pracy po macierzyńskim to wracam na pełny etat. Natomiast jeśli chcesz po macieżyńkim pójść na urlop wychowawczy to musisz o tym poinformować pracodawce na piśmie 7 dni przed ukończeniem macierzyńskiego. Podczas urlopu wychowawczego masz prawo pracować na pół etatu u tego samego pracodawcy lub innego. Jeśli chodzi o zwolnienie po macierzyńskim z pracy to nie wiem jak to wygląda ale myślę, że pracodawca ma do tego prawo....Pzdr


    Skomentuj


      #3
      Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

      Jeśli po urlopie macierzyńskim nie chcesz wracać na 8godzinowy tryb do pracy to może zapytaj o możliwość pracy przy komputerze w domu, gdyż coraz więcej firm idzie na rękę matką i zezwala na taką pracę.http://webowiec.pl

      Skomentuj


        #4
        Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

        Hej .
        podanie o urlop wychowawczy należy złożyć na 2 tygodnie przed zakończeniem urlopu macierzyńskiego, ale wpierw należy skorzystać z urlopu wypoczynkowego


        Poprosimy o głosik dla Zuzka http://pl.lennylamb.com/#pieluszki_w...e/konkurs/3008

        Skomentuj


          #5
          Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

          właśnie jestem na etapie poszukiwania pracy, tez jestem na urlopie wychowawczym i chciałam trochę dorobić, niestety nie tak łatwo o pracę z elastycznymi godzinami dla młodej mamy :/

          Skomentuj


            #6
            Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

            Witajcie!

            Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach
            kampanii informacyjnej skierowanej do wszystkich zainteresowanych
            rozwojem zawodowym i direct sales. Chętnie przedstawię i omówię
            korzyści oraz szczegóły współpracy z MUKE. Twórz z nami nową jakość na
            rynku sprzedaży bezpośredniej!
            Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszam do dyskusji w tym wątku.
            Jestem do Waszej dyspozycji.

            Marta
            Doradca online MUKE
            muke.com.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

              wysłałam głoszenie, mam nadzieję że coś z tego wyjdzie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

                anna_k jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty nie wahaj się ich zadać. Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

                  zastanawiam się tylko czy ktoś spojrzy na zgłoszenie osoby bez doświadczenia w sprzedaży :/

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

                    Witaj

                    Oczywiście osoby bez doświadczenia w direct sales również zapraszamy. Przed przystąpieniem do pracy zapewniamy wszystkie szkolenia. Konsultant musi pozytywnie zdać egzamin z przeprowadzenia prezentacji i rozmowy handlowej z klientem, aby rozpocząć pracę.

                    Marta
                    Doradca online MUKE
                    muke.com.pl

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

                      brzmi to sensownie, mam nadzieję że na konferencji dowiem się wszystkich szczegółów, dzięki za odpowiedzi.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: urlop wychowawczy i praca na pół etetu?

                        Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania w związku z naszą ofertą chętnie na nie odpowiem.

                        Marta
                        Doradca online MUKE
                        muke.com.pl

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X