Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aktywna podczas urlopu wychowawczego

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Aktywna podczas urlopu wychowawczego

  Chciałam zachęcić wszystkie aktywne mamy do wykorzystania czasu spędzonego z dzieckiem na podniesienie kwalifikacji. Będąc na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym nadal jesteśmy zatrudnione, możemy więc korzystać ze szkoleń dofinansowanych z unii przeznaczonych dla pracowników i właścicieli firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Takie szkolenia są również oferowane w wersji on-line, czyli możemy się szkolić w dowolnym miejscu i dowolnym czasie, mając tylko dostęp do komputera i internetu – nie musimy szukać opiekunki do dziecka, żeby wyjść na szkolenie.

  Pewnie jest dostępnych wiele szkoleń e-learningowych, które są nudne i oparte na książkowej wiedzy. Chciałam Wam polecić szkolenie w formie fabularnych, komediowych opowieści z życia firmy. Jest to szkolenie dotyczące kompetencji menedżerskich - przyda się każdemu zwłaszcza Mamie, która musi zarządzać na co dzień w swojej rodzinie Szkolenie powstało na bazie doświadczeń menedżerów w polskich firmach, zostało przygotowane przez trenerów, którzy szkolą kadry menedżerskie. Szkolenie stanowi pakiet rozwojowy dla menadżerów, ponieważ składa się z testu stylu funkcjonowania zawodowego DISC wraz z omówieniem przez certyfikowanego trenera (trener może nam omówić ten test telefonicznie lub poprzez skype), 24 lekcji e-learningowych oraz dostępu do platformy wymiany wiedzy menadzerskiej "Dzielimy się doświadczeniem". Jest dostępne dla pracowników i właścicieli firm z Małopolski. Zachęcam wszystkie mamy, które chcą mieć swoją firmę lub wrócić do pracy uzbrojone w najnowszą wiedzę z technik zarządzania.

  Bezpłatne lekcje próbne (z tematyki: Delegowanie, Planowanie i zarządzanie czasem oraz Rozwój kompetencji lidera) i można zobaczyć na www.domszkolen.com/eml

  Można też dołączyć do bohaterów szkolenia na Facebooku
  http://www.facebook.com/home.php?#!/...00001127747841

  Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres mailowy: kontakt@domszkolen.com
       
Working...
X