Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dodatkowa nie tylko dla mam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dodatkowa nie tylko dla mam

    Kariera w Coolhome.

    Dołącz do Coolhome firmy dekoratorskiej zajmującej się sprzedażą bezpośrednią i skorzystaj z możliwości zarabiania w sposób, który odpowiada Twojemu stylowi życia. Możesz traktować to jako zajęcie dodatkowe, ale również wypracować sobie stabilne dochody, które pomogą regularnie zasilać Twój domowy budżet. To Ty decydujesz, ile czasu poświecisz sprzedaży naklejek i kiedy to zrobisz. Możliwości zarobku są praktycznie nieograniczone.

    Zarabianie w Coolhome jest proste.
    Sprzedajesz najlepszej jakości designerskie i ekologiczne naklejki dekoracyjne.
    Realizujesz swoją pasję.
    Zarabiasz dodatkowe pieniądze.

    Współpraca z Coolhome to droga do niezależności finansowej i realizacji Twoich marzeń. Zacznij i przekonaj się. Jeżeli kochasz piękno, interesujesz się dekoracją wnętrz, a także chcesz zarobić dodatkowe pieniądze dołącz do Partnerów Coolhome. Sprzedawaj i polecaj wysokiej jakości produkty Coolhome koleżankom, znajomym i rodzinie.
    Sprawdź, co Coolhome przygotował dla Ciebie.
    Zarabiasz, kiedy Klient płaci za naklejki. Będąc Partnerem Coolhome otrzymujesz zniżkę na produkty i zarabiasz na 40% marży, dlatego prawie połowa wartości naklejek zamówionych przez Twoich klientów pozostaje w Twoim portfelu.
    Otrzymujesz darmowy egzemplarz katalogu wraz z pierwszym zamówieniem i nie ponosisz w żadnych kosztów na starcie.
    Składasz zamówienia przez internet o każdej porze przez 7 dni w tygodniu.
    Poszerzenia swoją wiedzy na temat wystroju i aranżacji wnętrz. Dzięki fantastycznym materiałom i newsletterom Coolhome masz szansę stać się cenionym dekoratorem wnętrz.
    Produkty dostarczamy bezpośrednio do domu - oszczędzasz swój cenny czas.
    Specjalnie dla Naszych Partnerów organizujemy promocje i programy motywacyjne.
    Zajęcie to będzie dla Ciebie źródłem ogromnej satysfakcji i pewności siebie, pozwoli Ci osiągnąć niezależność finansową i spełnić Twoje marzenia.

    Wejdź na www.coolhome.pl, zarejestruj się jako Partner i zacznij zarabiać już dziś!
       
Working...
X