Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oferty pracy w Poznaniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • olabis
    replied
    Odp: Oferty pracy w Poznaniu

    To ja dorzucę jeszcze tego linka: https://praca.znajdzto.pl/wielkopolskie/poznan/ bo ja właśnie poprzez ten portal znalazłam swoją obecną pracę. Tak jak poprzednicy pisali, chyba lepiej jest przeglądać tego typu serwisy, bo jest w nich zdecydowanie większy wybór.

    Leave a comment:

  •    
       

  • dooo
    replied
    Odp: Oferty pracy w Poznaniu

    Ja pracuję od marca. Przejrzałam internet wzdłuż i wszerz aż w końcu znalazłam ciekawe ogłoszenia pracy w Poznaniu. Miałam to szczęście że dostałam pracę od ręki

    Leave a comment:


  • Filipkowa
    replied
    Odp: Oferty pracy w Poznaniu

    Pewnie znacie, ale dla początkujących poszukiwaczy dodam kilka stron, gzdie zamieszczane są ogłoszenia o pracy : pracuj.pl, gaetapraca, praca.pl, sprawdzajcie tez na stronacjh urzedów pracy.

    Leave a comment:


  • marcini
    replied
    Odp: Oferty pracy w Poznaniu

    najnowsze oferty pracy w poznaniu:
    Praca w Poznaniu

    Leave a comment:


  • PaniiiAAA
    replied
    Odp: Oferty pracy w Poznaniu

    Witam!
    Myślę, że wspaniałym pomysłem jest szukanie pracy po prostu na stronach internetowych. To jedna ze sprawdzonych stron: http://pracawkraju.com Jest to akurat praca kierowcy.

    Leave a comment:


  • Jamirka
    replied
    Odp: Oferty pracy w Poznaniu

    Uważam, że to bardzo dobry pomysł ! Zawsze łatwiej znaleźć pracę jeśli ktoś inny wie o jakiejś wolnej posadzie o której my nie wiemy a jak wiadomo w dzisiejszych czasach trudno jest o znalezienie pracy... a tak znajomi mogą nam podpowiedzieć że słyszeli o takiej czy takiej pracy. Tylko tak jak mówisz, trzeba podać swoje kwalifikacje żeby było łatwiej

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest started a topic Oferty pracy w Poznaniu

    Oferty pracy w Poznaniu

    Nie wiem czy dobrą ale mam propozycję,aby w tym wątku zamieszczac wszystkie oferty pracy i oferty mam poszukujacych pracy.Może pracujecie gdzieś gdzie potrzebni są pracownicy( a wiele z nas mam,zwłaszcza samotnych tej pracy szuka i szuka i...) a moze my mamy i tatusiowie szukajacy pracy napisalibyśmy jakiej pracy szukamy i co nas interesuje i może jakoś razem,wspólnymi siłami,znajomościami byśmy tą pracę znaleźli.....Tak mi przyszło na myśl,ocencie czy to dobry pomysł.
       
Working...
X