Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    W sklepie Dajar jest świetne wyposażenie kuchni. Ja mam w planach zrobić tam zakupy w najbliższym czasie.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      Ja zdecydowanie wole zakupy w sklepach tradycyjnych, ponieważ jest o świetna okazja by miło spędzić czas i wszystko można na spokojnie pooglądać i wybadać

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Ja często kupuję stacjonarnie po wcześniejszym skorzystaniu z Internetu na przykład porównuję telefony na stronie https://komorkomat.pl/telefony/ i dopiero potem jak już wiem co chcę kupić to idę do sklepu.

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Ja najczęściej w internecie kupuję rzeczy do domu, wszystko do kuchni, dodatki, tekstylia. To chyba lubię kupować najbardziej, bo w sklepach często nie potrafię znaleźć tego co mi się podoba. Ostatnio kupiłam piękne villeroy&boch sztućce. Zawsze mi się takie marzyły. No i oczywiście internet był tutaj niezastąpiony.

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Chyba tylko spożywki nie kupuję w necie i obuwia. Od czasu do czasu spaceruje po galerii ale to już chyba bardziej rekaraacyjnie najczesciej zamiawiam praktyczne i potrzebne rzeczy do domu ze stronek wyszukanych w sieci. Przed świetami doczekałam się remontu kuchni więc kilka drobiazgów blender, mikrofala i super piekna lodówka dwudrzwiowa "przyjechała" do mnie ze sklepu avans.pl. Dostawę miałam gratis i spory rabat. ...a swoją drogą komfort kupowania w sieci jest o tyle dobry, że to ja wybieram, ja decyduję...nie lubię nachalnych sprzedawców, przy których czuję się strasznie skrępowana, bo głupio nie kupić i jeszcze większą głupotą to dać się namówić i kupić bezmyślnie ;/

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              kupuję w internecie pościele, kocyki i tego typu produkty mam jeden sklep w którym robię zakupy http://podusie.pl/dla-dzieci-c-8.html
              Jakoś nie moge przekonać się do kupowania ciuszków a szczególnie butów. Macie sklepy taki z polecenia w którym mogłabym kupować ubranka dla dzieci bez obawy że nie będę mogła wymienić jak źle wybiorę?

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                Ja ostatnio kupiłam telefon Blackberry z Singapuru.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  I co? Działa? Ja myslę o telefonie z USA, mają tam o wiele lepsze telefony niż my w Polsce. Wysyłkę paczki z telefonem zamówiłabym na http://www.mymeest.pl/ Ceny są bardzo ok no i szybko idzie paczka.

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Ja to wszystko zamawiam teraz przez internet.
                    Zacznając od art. spożywczych po ubrania z zary, h&m dla siebie po dzianinowe, loose moose, pocopato dla moich maluchów
                    Już nie wspominając o robieniu rachunków poprzez internet.

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Myślę że większość osób robi zakupy już tylko w internecie. Ja polecam strone alegratka, ciekawe ciuszki np. Co myslicie o tym ogłoszeniu? http://alegratka.pl/ogloszenie/sukie...034fa59ae14?ag

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        ja ostatnio kupiłam zestaw słoiczków z sokami i przetworami z ogródka dziadunia na weekend na dzień babci i dziadka, dodatkowo dziadkowi planuję kupić nalewkę. Na pewno się ucieszą, babcia lubi soczki i różności do herbatek itp

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Ze swej strony polecam www.om.sklep.pl

                          Jak Jasio był malutki to kupowałam tam podkłady medyczne w rolce Kids oraz chłonne Protectivy na przewijak i do przewijania w terenie - fajna sprawa. Teraz używam tylko Protectiv 60x60cm, jako zabezpieczenie pokrowca na materac pod prześcieradełko, bo mały w nocy lubi przemoczyć pieluszkę. Co do sklepu, to realizację mają szybką, ceny przystępne, a nawet dostałam kod rabatowy na dodatkowe 5% upustu - możecie spróbować, może zadziała - trzeba wpisać przed zatwierdzeniem zamówienia OmMama

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            ja uwielbiam każdego rodzaju czarny tusz do rzęs wydłużający, ale kupuję je w internecie, np, Avon, a niekiedy pójdę do Rossmanna

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              Zapewne jak każdy z was tak i ja mam swoje ulubione sklepy w sieci, jeśli chodzi o bieliznę czy nawet ubrania to nie raz zaglądam tutaj https://ekskluzywna.pl mają markowe ubrania i bielizna moich ulubionych marek.

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Oleska, nie każdy ma swój ulubiony sklep internetowy, w którym najczęściej robi zakupu Ja raczej unikam robienia zakupów w jednym sklepie i przed dokonaniem decyzji zakupowej sprawdzam sobie konkretną rzecz w różnych sklepach, żeby mieć pewność, że kupie ją najtaniej. Może niektóre z Was pomyślą, że jest to czasochłonne i stwierdzą, że nie mają na to czasu, ale tak wcale nie jest i można w dosłownie kilka chwil porównać oferty kilku sklepów w porównywarce cenowej. Ja akurat korzystam z Ceneo, bo z tego co zauważyłam mają ofertę największej ilości sklepów. Tydzień temu tutaj http://www.ceneo.pl/Buty_meskie znalazłam świetne buty męskie dla mojego kochanego męża i zapłaciłam za nie o ponad 100złotych mniej niż zapłaciłabym za nie gdybym je kupiła w sklepie, w którym były najdroższe. Nie warto jest przepłacać zwłaszcza biorąc pod uwagę, że takie porównanie cen tra chwilę i jest bardzo wygodne.
                                A tak na marginesie ktoś z Was również sprawdza ceny w Ceneo?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X