Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    dziwi mnie tylko to że czasami w sklepach stacjonarnych są wyższe ceny a jak powoła się na allegro wówczas mówią niższe takie jakie mają na stronach,

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      Mnie to już nie dziwi. w sklepie musza dać większa marże bo maja większe koszty(czynsz, najem lokalu, opłaty itp.) A w internecie połowa kosztów odchodzi mając tylko magazyn

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        No ale np musza też płacić podatki, muszą opłacić np jak na allegro za wystawienie, za sprzedanie. Fakt sklepy są dużo droższe ponieważ mają większe koszta. ale każdy ma prawo wyboru i można zaopatrywać się gdzie się chce. Ja wole dla dzieci rzeczy z neta bo mnie taniej wynosza.

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Zakupy w internecie są sporo tańsze ale trzeba uważać na te wszytskie podróby, albo towar gorszej jakości. Coraz częściej słyszy się też o fikcynych sklepach, robisz zakupy, przelew i towaru nigdy nie dostajesz i zwrotu pieniędzy też nie.

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Wiem wiem, ja akurat mam już swoich sprawdzonych sprzedawców na allegro. A jak kogoś nie znam to wybieram opcje zapłaty przy odbiorze , bo jednak nie widzi mi się dawać nikomu kasy za free...

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              Po porodzie strasznie przytyłam i zaczęłam kupować w internetowych Second handach, bo miałam nadzieje wrócić do poprzedniej wagi. Mam ulubiony sh stylove są tam modne rzeczy i tanie. No i szybko się robi zakupy nie trzeba się rejestrować tylko wpisać dane do przesyłki

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                Po pierwsze trzeba np. na takim allegro czytać komentarze, już kilka razy dałam szansę ludziom co mieli same negatywy i co? Żal! Strata pieniążków Także czytać komentarze, zważać na pozytywy/negatywy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Ja jestem wielką zwolenniczką zakupów w sklepach internetowych,uważam że jest to wygodne i o wiele tańsze,szczególnie teraz kiedy przed świętami możemy spotkać ciekawe promocje.

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Dokładnie a jaka wygoda, żeby zamawiać prezenty. W tym roku mam dla 11 osób już zrobione świąteczne paczuszki, wszystko zamawiałam online, głównie fotokalendarze z naszymi, rodzinnymi zdjęciami ;p

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Ja robię zakupy przez internet. Jest mi wygodniej, a także łatwiej, bo często nie mam z kim dzieci zostawić. Zabawki, ubrania dla siebie i dzieci, a także rzeczy do domu zamawiam na stronie allinside pl.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        Oooo dzieci to potrafią zaabsorbować nam cały czas ;p więc skoro i tak nie mam jak robić zakupów w sklepach stacjonarnych, to robię je onlinowo nawet bieliznę: http://rahi.pl/62-bielizna-damska ;p Bogaty asortyment zadowoli każdą kobietę.

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Większość zakupów robię na allegro, herbatę i kawę ziarnistą kupuję tutaj http://www.delizia.pl/c-1/wloska-kawa-ziarnista szybka dostawa kurierem i płatność przez payu, więc jestem zadowolony.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            Na allegro jest drogo lepiej kupować w zwykłych sklepach internetowych. Moim zdaniem fajnym pomysłem dla dzieciaków były by bransoletki zabawki http://zozodesign.pl/index.php/sklep/bransoletki takie ze np sznurków.. Coś innego a bezpieczne dla dziecka.

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              ja często zamawiam przez internet na aukcjach i nie tylko zawsze taniej i nie trzeba tego dzwigac tylko dostarcza od wygoda

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Zgadza się,przesyłka do domu zawsze jest bardzo dużą wygoda więc czemu nie,tym bardziej jeśli mamy swoje sprawdzone i godne zaufania sklepy internetowe,ja również często korzystam z takiej opcji i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X