Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    Ja zakupy robiłam na smyk.pl i empik.pl głównie dla dziecka i dla siebie jak byłam w ciąży. O tyle fajnie, że jak wybieramy dostarczenie do sklepu to nie płacimy przesyłki. I czasami w Zalando jak są fajne promocje.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      Tylko trzeba uważać bo przesyłki do smyka są darmowe ( odbiór w salonie empik) ale tylko małe gabaryty niestety o czym nie wiedziałam

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        Tylko trzeba uważać bo przesyłki do smyka są darmowe ( odbiór w salonie empik) ale tylko małe gabaryty niestety o czym nie wiedziałam
        ooo ja też o tym nie wiedziałam. Też nigdy takich dużych przesyłek nie kupowałam. Dobrze wiedzieć

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          Ja to już nawet meble kupuję przez internet, bo przecież teraz wszystko można załatwić właśnie tam. Po co mam się męczyć i wychodzić gdziekolwiek, tracić kasę na paliwo czy tego typu sprawy, jak mogę wszystko załatwić sprzed fotela? Wystarczy, że wejdę sobie na www.meblewoskowane.pl i już. A oferty mają bardzo dobre i mogę sobie trochę poprzebierać, popatrzeć, a potem kupić i już. Kontakt z firmą produkującą tam meble jest świetny i wszystko działa fantastycznie. Polecam mocno.

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            W http://beautyandbio.pl/ można zakupić kosmetyki THALGO. Według mnie są to naprawdę dobre kosmetyki, a to jest autoryzowany salon THALGO w Krakowie. Prócz zakupów kosmetyków możecie również wykonać tutaj profesjonalne zabiegi. Uważam, że miejsce godne polecenia.

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              Jestem wielką zwolenniczką zakupów w sklepach internetowych, ponieważ zawsze można liczyć na niższe ceny, szeroki asortyment i miłą obsługę, to niewątpliwie największe cechy sklepów online, a teraz dodatkowo mamy fajne, zimowe rabaty

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                Ja ostatnio mam fioła na punkcie ubrań z mosquito. Ale nic nie poradzę na to, że mi się tak bardzo podobają.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  A ja ostatnio zamówiłam sobie torby materiałowe od samego producenta toreb reklamowych http://www.eko-ue.pl/pl/content/38-e...kowane-torebki i jestem bardzo zadowolona. Pojemne, wytrzymałe, dobre zarówno na zakupy jak i na spacery.

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    Cześć. Ja polecam Wam księgarnię z książki o duchowości - http://www.przystanekjezus.pl/ksiega...na-co-dzien/13 - naprawdę warte swojej ceny. Pozycje pozytywnie wpływają na zrozumienie siebie i zjednanie się z wyższym jestestwem

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Wiele osób robi teraz zakupy przez internet. Sama też juz od dłuższego czasu wole właśnie w ten sposób robić zakupy. Niedawno dowiedziałam się o istnieniu tej strony http://magazyn-okazji.pl/ . Nie miałam zbyt wiele czasu na jej przegladanie ale już na wstępnie zauważyłam wiele fajnych okazji.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        zależy co kupuję, bo jak jakąś droższą rzecz to wolę w realu zakupić. Często też robie tak, ze ide do stacjonarnego sklepu. Tam zobaczę dana rzecz i później zamawiam przez internet, bo tam taniej.

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Sama natomiast w sieci kupuję większość rzeczy. Jeżeli chodzi np. a galanterię, bardzo ładne rzeczy, sprowadzane z Wielkiej Brytanii można znaleźć w tym sklepie . Brytyjka prowadzi sprzedaż: torebek, plecaków, toreb i naprawdę jest tam w czym wybierać, przy czym ceny są moim zdaniem bardzo rozsądne.

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            Ostatnio bardzo dużo słyszałam o zakupach na stronie Aliexpress- chińskie allegro czy coś w tym stylu, korzystałyście może? Jestem ciekawa jak to wygląda

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              Ładne ubrania z nadrukiem można zakupić w HaftyNadruki.pl. Jeśli interesują was takie ubrania, to myślę, że warto zapoznać się z ofertą tej właśnie firmy.

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Lubię kupować przez internet - wybór jest ogromny, można bez problemu porównać ceny w różnych sklepach. W sieci kupuję głównie elektronikę i kosmetyki, ale ostatnio też sporo ciuchów - tutaj http://www.e-moxos.pl/category/plaszcze-plaszcze-unisex w Moxos trafiłam ostatnio na dobrą promocję na płaszcze wiosenne.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X