Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    Ja przyznam ze uciekam się do allegro, jednak jak coś mi się spodoba, to czesto wyszukuje konkretnych zabawek na ceneo chociaż i tak czesto bywa że z kosztami przesyłki jest i tak drożej niż w sklepie
    chociaż nie zawsze

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
      Ja przyznam ze uciekam się do allegro, jednak jak coś mi się spodoba, to czesto wyszukuje konkretnych zabawek na ceneo chociaż i tak czesto bywa że z kosztami przesyłki jest i tak drożej niż w sklepie
      chociaż nie zawsze
      zgodze sie iz w ostatnim czasie sprzedawcy bardzo bardzo mocno szaleja z kosztami wysyłki w w moim odczuciu bardzo je zawyzajac ;/

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Przyznam ze i na poczcie wysyłki nie są tanie, ale czasami cena kup teraz jest niska ze względu na koszta wysyłki które są czasami ściągnięte z księżyca, jest to trochę nie feir, bo zapewne na stemplu będzie widniała zupełnie inna cena niż ta którą zapłacimy za wysyłkę, koszt kartonu czy koperty też nie jest duży.

        Skomentuj


          Odp: Zakupy w internecie

          w moim odczuciu allegro powinno jakos usystematyzowac koszta wysyłki ale to tylko moje zdanie, jakos ostatnio coraz rzadziej ja robie zakupy przyznam szczerze wlasnie ze wzgledy na koszta dostawy i sprzedawcy czesto sobie ze sie tak wyraze bimbaja z klientami

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Przyznam szczerze że i mnie czasem wkurza zbyt wysoki koszt wysyłki i często przez to rezygnuje z zakupu. Ale trzeba też przyznać że jest dużo ofert z darmową wysyłką i to sie opłaca.

            Ja ostatnio zamawiałam sobie podkład do twarzy, wybrałam darmową przesyłke z odbiorem w pobliskim kiosku ruchu, otrzymałam maila od sprzedawcy że coś im tam nie działa z tym kioskiem i żebym podała adres to wyślą mi pocztą na ich koszt. Ta sytuacja znacznie wydłużyła czas realizacji, ale przesyłka tak czy inaczej była darmowa. A ja kupiłam podkład za 28 zł a w rossmannie kosztuje 59 zł

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              to jjmka trafiłas na uczciwego sprzedawce, ja cos ostatnio zamawiałam i wybralam allegro inpost - mial przyjsc meila potwierdzajacy wyslanie towaru, towaru nie było przez półtora tyg. napisalam do sprzedawcy pytanie czy towar wysłany - on ze tak - tydzien temu - to ja pytanie do niego co z meilem potwierdzajcym wysyłkę i numerem listu przewozowego - on mi odpisał ze nie ma takiego obowiazku - ja jako upierdliwy klient wysłałam prt Sc z jego strony z ta informacja o tym meilu - odpowiedź ze się czepiam szczegółów!!! z łaskom dostałam numer listu - i co sie okazało towar utknął w krakowie na poczcie - i tak bym sobie czekała bo musiałam na poczcie interweniowac aby ktos łaskawie sie nią zajął

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                Nr przesyłki to nawet na allegro jest miejsce żeby ten nr wpisać, więc nie jestes żadnym upierdliwym klientem a wymagającym tego co ci się należy, to jak z paragonem myślę. Sama Kiedy coś wystawie przez allegro czy olx, to uważam za normalne powiadomić kupującego o wysyłce paczki i podaniu nr nadania i nie ważne czy jest to coś za 30zł czy za 5

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Często kupuje w internecie bo nie za bardzo mam czas na bieganie po sklepach. Ale kupuje raczej w sprawdzonych sklepach i rzeczy do domu typu firany, dywan, meble, sprzęt. Mogę porównać ceny, poczytać opinie i wiem co jest najbardziej dla mnie odpowiednie. Teraz szukam lodówki bo moja stara już wysiada. I znalazłam fajny ranking najlepszych lodówek http://www.mixmedia.pl/top-produkty-...lodowek,a-2793 więc mam ułatwiony wybór.

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    takie porównywarki sa dobre, ale warto również poczytać opinie różnych osób popytać o gwarancje co obejmuje i jak jest rozpatrywana, my zakupiliśmy lodówkę Beko;/ i nie jestem z niej zadowolona ostatnio odpadła półka gdzie stawia się musztardy i małe słoiki, zbyt dużo się na niej nie stawiało, kiedy otworzyłam lodówkę półka odpadła, całe szczęście że małej nie było w pobliżu. Kiedy zadzwoniłam do firmy zapytać o gwarancje okazało się ze tego nie uznają, więc mamy nie dosyć ze wąską lodówkę to jeszcze bez jednej półki;/ zdecydowanie poleciłabym indesita którego zarówno moja mama ma już prawie 10 lat tak i my wcześniej mieliśmy 7 lat i działała bez zarzutu a pozbyliśmy się tylko dlatego ze zmienialiśmy miejsce zamieszkania.

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Napisane przez cukierek22 Pokaż wiadomość
                      jak jest dłuższy weekend świąteczny to ludzie panikują i kupują na zapas.
                      a jakie kolejki wszędzie, przecisnąć się nie da, dlatego przed wszelkimi świętami czy długimi weekendami lubię zakupy online jeszcze bardziej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        Faktycznie internet nad tym wygrywa, zero kolejek przepychanek i złości, jednak ja np. przed świętami uwielbiam oglądać dekoracje świateczne, czasami również można utrafić jakieś ostatnie sztuki na wyprzedażach czego nie ma w internecie

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          to ja mam taki patent na swiateczne gorączki z sklepach ze robie zapasy wczesniej, robie liste i kupuje takie rezcy co maja dluga date, tuz przed swietami kupuje tylko to co potrzebne i dlugo nie postoi w szafkach, i przewaznie wowczas wybieram sklep tutaj miejscowy niz wyprawy do supermarketow

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                            takie porównywarki sa dobre, ale warto również poczytać opinie różnych osób popytać o gwarancje co obejmuje i jak jest rozpatrywana, my zakupiliśmy lodówkę Beko;/ i nie jestem z niej zadowolona ostatnio odpadła półka gdzie stawia się musztardy i małe słoiki, zbyt dużo się na niej nie stawiało, kiedy otworzyłam lodówkę półka odpadła, całe szczęście że małej nie było w pobliżu. Kiedy zadzwoniłam do firmy zapytać o gwarancje okazało się ze tego nie uznają, więc mamy nie dosyć ze wąską lodówkę to jeszcze bez jednej półki;/ zdecydowanie poleciłabym indesita którego zarówno moja mama ma już prawie 10 lat tak i my wcześniej mieliśmy 7 lat i działała bez zarzutu a pozbyliśmy się tylko dlatego ze zmienialiśmy miejsce zamieszkania.
                            Rozumiem Twoje rozczarowanie
                            Ciężko znaleźć lodówkę, która by nam służyła na dłużej. Osobiście uważam, że jako jedna z niewielu godnych polecenia jest lodówka LIEBHERR IK 3510
                            (link: http://allegro.pl/lodowka-liebherr-i...328671293.html )
                            Niestety większość zakupów przez internet często okazuje się nieporozumieniem, ale w tym przypadku sama mogę potwierdzić, że firma dobrze wywiązała się ze swoich obowiązków. Sprzęt jest wysokiej jakości jak na tę półkę cenową. Polecam i pozdrawiam serdecznie
                            PS. Życzę samych dobrych i trafnych zakupów w dalszym życiu

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              Kupuję coraz częściej przez internet bo bardzo mi to ułatwia i oszczędza czas. W zwiazku z tym, że nauczyłam się już do łatwego bardzo pomyślałam tez o zakupach w aptekach internetowych, co sądziecie?Kupowałyście?W której najtaniej?Ja znam tylko tą: doz.pl, dobrze mi sie kojarzy bo znam ja tez ze sprzedazy tradycyjnej ale jestem ciekawa waszych propozycji i rad.

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Napisane przez naibi Pokaż wiadomość
                                Kupuję coraz częściej przez internet bo bardzo mi to ułatwia i oszczędza czas. W zwiazku z tym, że nauczyłam się już do łatwego bardzo pomyślałam tez o zakupach w aptekach internetowych, co sądziecie?Kupowałyście?W której najtaniej?Ja znam tylko tą: doz.pl, dobrze mi sie kojarzy bo znam ja tez ze sprzedazy tradycyjnej ale jestem ciekawa waszych propozycji i rad.
                                Chyba raz zamówiłam leki przez net, były to witaminy ciążowe, opakowanie przyszło pogniecione, jednak nie uszkodzone, więcej nie zamawiałam, niektóre leki wymagają odpowiednich warunków czy temperatury przechowywania, nie wydaje mi się aby na poczcie były odpowiednie warunki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X