Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oferta dla młodych mam:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oferta dla młodych mam:)

    Wszyskie młode mamy zapraszam do współpracy z firmą Fm. Praca polega na sprzedawaniu kosmetyków ( zysk dla dystybutorów to ok. 43 %) . Sama w ten sposób zarabiam Uważam że naprawdę warto
    Last edited by Megii11; 27-03-2010, 17:06.
  •    
       

    #2
    Odp: Oferta dla młodych mam

    Moja koleżanka jest pośrednikiem FM i przyznam,że za dużego zarobku nie ma.Perfumy są świetne,kupiłam od niej dwie buteleczki ale niestety FM nie jest za bardzo znane,większośc kobiet woli Avon albo Oriflame.



    Dawniej Marti

    Skomentuj


      #3
      Odp: Oferta dla młodych mam

      Może po cześci masz racjię ale z własnego doświadczenia wiem, że wiele ludzi woli FM od avonu, ponieważ są to perfumy bardziej trwałe
      Osobiście , jako konsultantka jestem zadowolona , mimo tego że na początku zarobki nie są wysokie ale powoli biznes się rozkręca

      Skomentuj


        #4
        Odp: Oferta dla młodych mam

        I dodam że zysk w większości zależy od sosby i żaangażowania

        Skomentuj


          #5
          Odp: Oferta dla młodych mam

          Witam!
          Megi11 jesteś w błędzie, ponieważ współpraca z FM nie polega tylko i wyłącznie na sprzedaży kosmetyków?....
          Ja jestem dystrybutorem,nie sprzedaję produktów a zarabiam...
          Poza tym współpracę z firmą FM nie można nazwać pracą!
          Pozdrawiam i zapraszam do współpracy...Bliższych informacji mogę udzielić na priv
          Last edited by kaathrina; 29-03-2010, 19:03.
          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




          Skomentuj


            #6
            Odp: Oferta dla młodych mam

            Wiem że praca ta nie polega tylko na szpredaży kosmetyków , ale także na budowie struktur poleconych
            Właśnie dlatego szukam chętnych osób i zachęcam bo naprawdę warto
            Last edited by Megii11; 29-03-2010, 18:53.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Oferta dla młodych mam

              Próbujesz ściągnąć swoją należną wypłatę, a pracodawca wymiguję się jak tylko może? Zostałeś oszukany w jakikolwiek inny sposób – napisz swoją historię i dodaj oszusta do bazy na „dodajoszusta.pl” . Wielu z nas miało nieprzyjemne sytuacje w pracy, dlatego przestrzegajmy innych. Ja już dodałam swoją historię i mam nadzieję, że się nie natkniecie na tego nieuczciwego pracodawcę. Czytając wpisy innych można wiele zyskać – nie stracić pieniędzy…

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Oferta dla młodych mam

                Zapraszam do pracy jako konsultantka Oriflame. Pomogę na początku. Ja jestem konsultantką i zarabiam. Zainteresowane osoby zapraszam do napisania do mnie na aderes agnieszka.krzton@oriflame.biz

                Skomentuj

                       
                Working...
                X