Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • block22
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    Osobom poszukującym pracy w oświacie, ośrodkach społecznych, domach pomocy, w zawodzie nauczyciela i wychowawcy przedszkolnego polecam przejrzenie oferty ośrodka szkoleniowego edumach Takie kursy na pewno podniosą Wasze kwalifikacje zwiększając tym samym szanse na rynku pracy. Nadchodząca reforma edukacji zapewne przyniesie spore zmiany w środowisku nauczycielskim, więc może dla wielu osób będzie to szansą na zdobycie zatrudnienia. Jako nauczyciel regularnie korzystam z możliwości dokształcania i zdecydowanie mogę polecić takie usługi.

    Leave a comment:

  •    
       

  • aankaaa
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    Radzę zajrzeć sobie tutaj http://www.monsterpolska.pl/?WT.mc_n=olm_skr_forum_pl . Jest tam naprawdę wiele ciekawych ofert pracy dla osób z różnym wykształceniem. Jest w czym wybierać, a to jest duży plus. Poza tym radzę zerknąć sobie do poradników, które są niezwykle przydatne.

    Leave a comment:


  • Oluchna87
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    Napisane przez loveflow Pokaż wiadomość
    Chcąc zgromadzić tutaj wszystkie oferty pracy, musiałbyś pół internetów skopiować
    Prawda? Dlatego wychodzę z założenia, że można tu podawać inne przydatne adresy stron internetowych związanych z pracą. Jedną z nich jest serwis poradnikpracownika.pl, zawierający rzetelne artykuły z poradami dla pracowników. Jako próbkę podrzucę tekst o skutecznym budowaniu ścieżki kariery, przeczytajcie: http://poradnikpracownika.pl/-sciezk...ecznie-budowac.

    Leave a comment:


  • vicky0019
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    Jeśli zarabiacie w obcej walucie, to myślę, że najkorzystniejszą opcję wymiany walut znajdziecie w kantorze internetowym. Nie warto wiec korzystać z ofert banków, tylko zajrzeć na kurs funta - ekantor.pl i sprawdzić ile możecie zaoszczędzić na wymianie walut w kantorze internetowym.

    Leave a comment:


  • loveflow
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    Chcąc zgromadzić tutaj wszystkie oferty pracy, musiałbyś pół internetów skopiować

    Leave a comment:


  • anullka141
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    Witam polecam tę stronkę>

    http://badania-reklamy.com/?ref=106199
    Bez wkładu własnego

    conajmniej 500 euro na miesiąc.
    To pewna strona i pewny zarobek. Polecam!!!!!!!!!!!!!!

    Leave a comment:


  • inesita28
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    wiele fajnych stron, jak na razie szukam przez gumtree.pl

    Leave a comment:

  •    
       

  • petraaa
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    nic się samo nie zadzieje... jak nie weźmiemy spraw w swoje ręce to i nic nie zarobimy.Można szukać godzinami ofert pracy albo zacząc pracować w sprawdzonej polskiej firmie Mariza, gdzie kosmetyki są dużo tańsze od innych wiodących firm. Mariza nie jest tak popularna jak Avon czy Oriflame , więc można się wybic z tym interesem, nie ma jeszcze aż tak wielu konsultantek, a kosmetyki cieszą się dobrą opinią i są chętnie kupowane rejestracja darmowa, w każdej chwili można zrezygnowac , albo zamawiac tylko dla siebie i rodziny.
    Tutaj każdy sam decyduje czy chce zająć się sprzedażą czy też pracować w domu przed komputerem i zająć się rozbudową sieci .
    Zadaniem naszym jest koordynacja sieci czyli pozyskiwanie klientów współpracowników , pracujemy przez internet , otrzymujemy materiały i szkolenia online jak sie tym zajmowac , wszystko krok po kroku ( działamy wspólnie , pomagamy, mamy szkolenia online ).
    Korzyści z wstąpienia do Klubu Mariza:
     rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego,
     rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł,
     możliwość otrzymania dodatkowych bonusów do 17%,
     możliwość budowania własnej struktury sprzedaży w oparciu o opracowany przez naszą firmę,
    atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jaki i nagrody jednorazowe,
     bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł),
     brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania,
     możliwość korzystanie ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych,
     możliwość uczestnictwa w konkursach promocyjnych i motywacyjnych z atrakcyjnymi nagrodamim.in. w formie wyjazdów szkoleniowych i wycieczek,
     możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny.
    Gdyby się ktoś zdecydował to zapraszam do rejestracji http://www.strefamariza.pl/?m=partne...Sponsor=015685

    pozdrawiam , Aga
    ps. powodzenia wszystkim mamusiom

    Leave a comment:


  • joannab89
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    gumtree.pl - trzeba uważać na wyłudzaczy danych osobowych - nie wysyłajcie CV na adresy z darmowych skrzynek pocztowych typu (o2.pl , wp.pl) gdzie nawet nie ma podanej nazwy firmy.
    Dla osób mających problem z napisaniem CV polecam serwis www.cv-wzor.com darmowe szablony CV lub kreator CV(z podpowiedziami) z zapisem do formatu PDF.

    Leave a comment:


  • bulka14
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    www.kasiawar.*********************************pl , do pobrania darmowe Vademecum

    Leave a comment:

  •    
       

  • Kornwalia
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    poszukać można też na infopraca.pl oraz gumtree.pl

    uważając na wcześniej wspomnianych oszustów..

    Leave a comment:


  • dirtydancer
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    Udzielaj i czytaj porady na „dodajoszusta.pl” . Tak łatwo w dzisiejszych czasach paść ofiarą przekrętów i oszustw przez nieuczciwego pracodawcę. Warto jest pomóc innym i ich ostrzec, kiedy nie jest za późno, a kiedyś i Wam wpisy innych mogą pomóc. Już raz padłam ofiarą i wiem jak to jest – nie życzę nikomu, dlatego zachęcam do pomagania sobie nawzajem. Dzięki stale wzrastającej ilości wpisów rośnie szansa, aby nie zostać oszukanym.

    Leave a comment:


  • pracujacemamy
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    Na stronie pracujacemamy.pl jest sporo na ten temat
    oferty pracy
    oferty szkoleń
    alternatywne formy zatrudnienia

    ....wszystko dla młodych mam
    ....Zapraszam do dyskusji........

    Leave a comment:


  • Karmelia
    replied
    Odp: adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    Ja wykonuję zlecenia - z reguły dorywcze (np opisy przedmiotów do sklepów internetowych), ale mam też kilka stałych zleceń, polegających na pisaniu artykułów dla portali o dzieciach - za nie mam wynagrodzenie raz w miesiącu, a jego wysokosć zależy od ilosci napisanych artykułów w danym miesiącu.

    Zlecenia są zamieszczane na stronie:
    http://zlecenia.przez.net/

    Trzeba tylko umieć zachęcić zleceniodawcę. Na początku warto uzbroić się w cierpliwosć ale jak już się wykona kilka zleceń i zdobędzie pozytywne komentarze, to jest łatwiej.

    Leave a comment:


  • Guest's Avatar
    Guest started a topic adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    adresy www dla mamusiek szukajacych pracy

    Witam wszystkich pomyślałam ,że można by jedno forum poświecic dla mamusiek szukajacych pracy jak ja i zapisywac tu adresiki gdzie można ów prace znalezc.

    Poszukam i wpisze wkrótce kilka swoich stronek
       
Working...
X