Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

    Sytuacja u mnie w pracy wygląda następująco:

    Kobiet jest 20 mężczyzn 5...
    Nie istnieje coś takiego jak rozmowa prywatna, wszystko co powiesz zostanie wykorzystane przeciwko Tobie.
    Czasami boje się powiedzieć cokolwiek, wystarczy jedno słowo aby na drugi dzień dowiedzieli się o tym wszyscy.
    Czasami zastanawiam się nad sensem prowadzenia dialogów z innymi skoro często ma to przykre konsekwencje.
    Ludzie przekręcają to co się mówi, wyolbrzymiają i niejednokrotnie robią z tego aferę.

    Ma ktoś podobnie? :/
  •    
       

    #2
    Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

    Witaj ,
    nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale może po prostu mów o tym co się dzieję za oknem np.brzydka pogoda itp.Albo najlepiej się nie odzywać,lecz czasem i brak odzewu jest zły.
    Ja bym zwołała zebranie i powiedziała co myślę
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

      W mojej pracy lubię pracowników ale mówię tylko tyle co muszę tzn.nie mówię o swoich prywatnych sprawach bo wiem że na drugi dzień wszyscy by plotkowali o tym.Staram sie ze wszystkimi rozmawiac na tematy neutralne.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        #4
        Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

        Masz okazje nauczyć się wiele dla siebie. Szukaj tematów do rozmów neutralnych, o pogodzie, o tym, że dobrze się czujesz, że masz fajny nastrój albo go nie masz.
        Nie komentuj opinii innych które mogą być powodem do problemów, powstrzymuj się od swoich komentarzy. Ucinaj chętnych do polemiki z Tobą.
        Zachowuj z zachowaniem ostrożności a mimo to bądź dobrą koleżanką i dobrym pracownikiem.
        Na początku będzie ciężko, ale próbuj, to chyba jedyna szansa.

        Skomentuj


          #5
          Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

          Witam
          Zgadzam się z tym, lepiej nie wchodzic w tematy prywatne. Sama w pracy nie romawiam na takie tematy ze współpracownikami.

          Skomentuj


            #6
            Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

            Mi kiedyś doradzono: w pracy nie ma znajomych i kolegów i taka jest prawda. Można pogadać o pogodzie czy pierdołach i to wszystko. Ludzie w pracy niestety zachowują się jak szuje :/

            Skomentuj


              #7
              Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

              To wszystko zależy od ludzi od ich charakterów. czasem jest tak ze człowiek ma szczęście i trafia na idealny team a czasem, no cóż...zawsz można pogadać o pogodzie tym bardziej, ze ostatnio jest dynamiczna ;-)

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

                U mnie tez tak z tymi plotami, ale w sumie o czym maja rozmawiać. Dlatego ja nie mówię np że się staramy, tu sie wygadauję, bo po co wszyscy w pracy mają wiedzieć, że np od czerwca i nic, że teraz zaczęłam pić zioła na ciąże - swoją drogą dobre chyba, na Płodność faza 1, z Baby and Mama Med, albo że świruję coś z jakimiś hormonami i że w ogóle ile razy seks, a pewnie by zaczęli jakbym się z tym komus zdradziła, to po co mi to...może część z troski by pytała, bo nie sa wredni, ale ile można jeden temat wałkować z nimi. Wole tu z wami my się to po to "spotykamy" i juz

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

                  Skad ja to znam. W kazdej firmia są plotki. Najlepszy wyjściem jest nie brac w tym udziału.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

                    A czy to nie jest tak jak z sąsiadami? lepiej utrzymywać z nimi kontakt jak sie już razem nie pracuje tak samo z sąsiadami
                    Obecnie nie pracuje ale pamiętam jak to bywało, zwłaszcza po po kresie wypłatowym wówczas wrzało a jak jeszcze się okazało że ktoś wziął więcej... heh...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

                      jak to mówią s ą ludzie i parapety

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

                        ludzie są różni i różnie się zachowują - ja nie lubiłam i nie łubie plotkowania, obgadywania i nie ma znaczenia czy w pracy czy w życiu są ważniejsze sprawy w życiu niż gadanie czy dana osoba zrobiła to czy to a tamto czy to

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

                          mam jedna taka gruba babe w pracy, keidys siedizlam obok je jna kompie bo moj sie zacial i slyszlam jak przy mnei obgaduje z pania A pania B a potem przyszla oani Bi obgadywaly pania A a ja wszystko obok slyszlam ... maskara ....

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: U mnie w pracy wszyscy się obgadują i nie potrafią dochować sekretu.

                            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                            mam jedna taka gruba babe w pracy, keidys siedizlam obok je jna kompie bo moj sie zacial i slyszlam jak przy mnei obgaduje z pania A pania B a potem przyszla oani Bi obgadywaly pania A a ja wszystko obok slyszlam ... maskara ....
                            kuriozum

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X