Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca chałupnicza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Praca chałupnicza

    Czy ktoś kiedyś zajmował sie pracą chałupniczą? Czy to sie wogole opłaca?
  •    
       

    #2
    Wydaje mi się, że raczej to najgorszy rodzaj zatrudnienia i wykonywanej pracy. Ale różnie w życiu bywa, nie wiem jaka jest Twoja sytuacja?

    Skomentuj


      #3
      zakladanie tipsow? tylko gdzie sie tego nauczyc? tez mysle by miec swoja kase a nie wciaz meza. pozdrawiam.

      Skomentuj


        #4
        To pewnie są jakieś kursy, a potem tylko wyrobić sobie klientelę trzeba. Ciekawe czy można w miarę dobrze na tym zarobić, albo chociaż tak aby się opłacało? Obawiam się tylko, że to czasochłonne jest. Bo z tego co kiedyś widziałam, to jak się pierwszy raz zakłada takie paznokcie to sporo czasu to zabiera, znacznie szybciej jak się tylko uzupełnia, odświeża pazurki.

        Może jest tu ktoś, kto się na tym lepiej zna i coś podpowie???

        Skomentuj


          #5
          Wiecie co to naprawde dziala.Kolezanka tak zrobila i zarobila 6 tys.Nie tyle co pisza ale 6 tysiecy droga nie chodzi.Spróbujcie naprawde polecam!

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez muszelka Pokaż wiadomość
            Czy ktoś kiedyś zajmował sie pracą chałupniczą? Czy to sie wogole opłaca?
            ja nigdy nie próbowała

            Skomentuj


              #7
              myslę że dziewczyn robiących paznokcie jest na pęczki.
              moja mama miała pracę chałupniczą, składała w domu kartony a właściwie te przedziałki na bombki co są w pudełku.
              powiem jedno: syf i kurz w chałupie a kasa mała , jak siedzisz codziennie 8-10 godzin to jakieś 400-500 zeta na miesiąc.
              więc może się opłaca ale zależy co.
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Wyobraź sobie...
                ...pracę, w której jesteś całkowicie niezależny. Sam decydujesz o tym,
                z kim będziesz pracować, wybierasz dogodne dla siebie godziny pracy,
                zaś grono Twoich współpracowników to partnerzy, którym całkowicie
                możesz zaufać.
                Pomyśl o zajęciu, dzięki któremu zrealizujesz swoje cele i ambicje, o pracy,
                która stanie się dla Ciebie przyjemnością, do której będziesz podchodzić
                z wielkim entuzjazmem.
                Zwróć uwagę, jak ciekawie byłoby, gdybyś sam określał, czym jest Twój
                sukces i konsekwentnie dążył do jego realizacji.
                Myślisz, że to tylko marzenie? Nic podobnego! Już wkrótce to wyobrażenie
                może stać się rzeczywistością. Wystarczy, że poświęcisz chwilę
                i poznasz z nami zasady, które poprowadzą Cię do sukcesu.
                Firma FM GROUP istnieje od 2004 roku. Współpracuje z nami 300 000
                aktywnych Dystrybutorów. Jesteśmy obecni na kilku kontynentach.
                Ideą założyciela FM GROUP było stworzenie linii ekskluzywnych produktów
                perfumeryjnych.
                Produkty marki FM GROUP wytwarzane są na bazie kompozycji zapachowych
                kreowanych przez DROM Fragrances – światowego lidera
                w tej branży. Napisz do mnie a dowiesz sie wiecej! Mój adres e-mail: nataliasiniarska@o2.pl numer gg 12943125

                Skomentuj


                  #9
                  To ja moze odswierze wątek, czy ktoras z Was podejmowala sie takiej pracy?
                  Czy znacie jakies stronki gdzie mozna zarobic siedzac w domu ?

                  Skomentuj


                    #10
                    Przez Internet raczej takiej pracy nie znajdziesz. Mam trochę znajomych, którzy pracują chałupniczo. Jedna osoba z mojej miejscowości dostarcza, odbiera i płaci im za wykonany towar. Trzeba popytać w okolicy kto pracuje chałupniczo i próbować się wkręcić. Wszelkie ogłoszenia w prasie i Internecie o płatnej pracy chałupniczej to zwykłe ściemy. Wiem, bo kilka razy dałam się nabrać. Człowiek zdesperowany to człowiek często naiwny.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      A Ty masz życie dla siebie?

                      Czy wiesz czym jest mieć życie dla siebie?
                      Gdyby odjąć czas jaki poświęca sie na sen, pracę, dojazdy do firmy i wykonywanie zwykłych powszednich obowiązków, okazałoby sie,że dla większości ludzi pozostaje godzina,dwie na to by robić to, co lubią.
                      Ale czy wtedy mieliby pieniądze aby spełniać swoje marzenia?
                      Pytam bo odkryłam jak nożna mieć życie dla siebie

                      Skomentuj


                        #12
                        witam

                        Droga Natalio pisze, gdyż bardzo zaintrygowało mnie twoje pytanie...w sumie od jakiegos czasu nie wiem - gdyz wczesniej widzialam co to znaczy zyc tylko dla siebie ( nie mialam dziecka i meża...) zdradz prosze twoj sekret. bo tesknie do tamtych czasow...

                        Skomentuj


                          #13
                          a co do pracy chałupniczej to szukałam na wszelkie sposoby, dzwoniłam, pytałam - ogłoszenia w internecie i gazetach to naprawde totalne ściemy...robione tylko po to by z ludzi robic ''debili'' - za przeproszeniem oczywiscie

                          Skomentuj


                            #14
                            Praca w domu

                            Cześć wszystkim. Sama chętnie bym się podjęła pracy chałupniczej ale nie mam pojęcia gdzie uderzyć. Z prasy dałam się nabrać na lipne ogłoszenia więc już nie próbuję. Jakby ktoś znał namiary to będę wdzięczna.

                            Skomentuj


                              #15
                              witam tez jestem mama 2 dzieci i jestem z nich bardzo dumna u nas tez brakowalo pieniedzy i zaczelam szukac pracy chalupniczej pelno bylo ogloszen ale kazde ogloszenie bylo falszywe wiec zaczelam szukac w internecie o dlugich staraniach znalazlam zapisy do konca roku sa darmowe napewno nie zgarniesz kokosow ale te 700 800 zlotych mozna zarobic ja juz pare wyplat sobie zrobilam wystarczy kliknac na link zarejestrowac sie za darmo klikac w linki za 4 i 6 dolarow i w puste miejsca wpisywac god naprawde dziala http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=asiaklesia pisze o tym bo sama szukalam i kazdy chcial wiedziec co to za stronka a wiec umieszczam ja na kazdej stronce mam nadzieje ze komus pomoglam pozdrawiam wszystkie mamy

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X