Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca chałupnicza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Praca chałupnicza

    Witam, zarejestrowałam się tu niedawno w poszukiwaniu różnych możliwości zarabiania przez internet. W sierpniu zostałam mamą i tym samym na pewien czas jestem uziemiona, a może raczej udomowiona . Zaczęłam przeglądać różne strony,czytać, wybierać i w końcu trafiłam. Prawdziwa rewelacja,rejestrujesz się, polecasz program znajomym,oni swoim znajomym, za każdego kto się przyłączy kaska trafia na konto. Inwestujesz jednorazowo parę złoty i trochę swojego czasu,a jakie efekty!!! To bardzo wspomogło nasz rodzinny budżet. Spróbujcie,bo warto.
    http://megapensja.pl/?user=justyna5126

    Skomentuj


      #32
      Odp: Praca chałupnicza

      Proponuję współpracę z firmą Mariza, która w swojej ofercie posiada oprócz kosmetyków kolorowych również kosmetyki białe – kremy do twarzy, balsamy, żele, toniki, płyny do kąpieli, kosmetyki dla mężczyzn w bardzo atrakcyjnych cenach od 4 do 40 złotych. Mariza to kosmetyki na każdą kieszeo (tu każdy może sobie pozwolid bo to wydatek rzędu kilku złotych)

      Mariza nie jest jeszcze tak popularna jak Avon czy Oriflame, dlatego wydaje mi się ,że łatwiej jest się przebić z ofertą, bo nie jescze tak wielu konsultantek

      Tutaj każdy sam decyduje czy chce zająć się sprzedażą czy też pracować w domu przed komputerem i zająć się rozbudową sieci .
      Zadaniem naszym jest koordynacja sieci czyli pozyskiwanie klientów współpracowników , pracujemy przez internet , otrzymujemy materiały i szkolenia online jak sie tym zajmowac , wszystko krok po kroku ( działamy wspólnie , pomagamy, mamy szkolenia online ).
      Korzyści z wstąpienia do Klubu Mariza:
       rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego,
       rabat podstawowy 30% już od zamówienia za 1 zł,
       możliwość otrzymania dodatkowych bonusów do 17%,
       możliwość budowania własnej struktury sprzedaży w oparciu o opracowany przez naszą firmę,
      atrakcyjny plan marketingowy uwzględniający zarówno stałe zarobki jaki i nagrody jednorazowe,
       bezpłatna dostawa kurierska pod wskazany adres z powiadomieniem sms (przy zamówieniu powyżej 200 zł),
       brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania,
       możliwość korzystanie ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych,
       możliwość uczestnictwa w konkursach promocyjnych i motywacyjnych z atrakcyjnymi nagrodamim.in. w formie wyjazdów szkoleniowych i wycieczek,
       możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny.
      zarejestruj sie
      http://www.strefamariza.pl/?m=partne...Sponsor=015685
      Pozdrawiam , Aga

      Skomentuj

             
      Working...
      X