Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

praca czy urlop wychowawczy?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    praca czy urlop wychowawczy?!

    Cześć, właśnie konczy mi sie urlop macierzynski i od wrzesnia musze wrócić do pracy.Bardzo bym chciala isc na wychowawczy(bo nie mam z kim dzieci zostawic) ale niestety konczy mi się umowa we wrzesniu. Byłam się dowiedziec czy mi przedluzą i uslyszałam, że tak ale jak nie pójdę na wychowawczy po przedlużeniu. I co mam zrobić chodzić do pracy czy po przedłużeniu umowy przejść na wychowawczy, a może na pół etatu? Doradzcie co byście zrobiły?!

    #2
    witaj
    to zalezy czy Ci zależy na tej pracy, jesli tak to wracasz i pracujesz jeśli nie to kłamiesz że po przedłużeniu umowy nie złozysz wniosku ale decyzję możesz przecież zmienić i popracować dajmy na to 2 miesiące albo tylko 2 tyg. (tyle wcześniej trzeba złożyć wniosek o urlop wychowawczy) i papa praco bo po takiej akcji nikt Ci więcej nie przedłuzy, ale np. jeśli 2 -3 miechy sie przemęczysz i pogadasz z pracodawcą że dziecko choruje i masz z nim poblemy itp. to może polubownie to załatwić i się zgodzi bo tak to będzie wściekły jak cholera
    ale jeśli już zdecydujesz się się na wychowawczy to najpier wykorzystaj cały urlop i 2 dni opieki a potem wychowawczy, możesz to napisać w jednym podaniu
    pozdrawiam i życzę właściwego wyboru
    Last edited by majajula; 26-08-2009, 13:20.


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

           
    Working...
    X