Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dodatkowe parę złotych.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dodatkowe parę złotych.

    Zajęcie dla osób, które mogą poświęcić trochę czasu przy komputerze.
    Klika się w banery reklamowe, odbiera płatne maile, poleca się serwis innym. Zawsze parę złotych dodatkowo -przy niewielkim wysiłku.
    Dopiero zaczęłam się tym zajmować, więc o rezultatach i odczuciach napiszę później.


    To jednak wielka lipa! Dobrze, że przekonałam się o tym tak szybko.
    Last edited by koralikxxx; 14-07-2009, 18:38. Powód: błąd
  •    
       

    #2
    A może coś przyjemniejszego niż banery? :-)

    Dzień dobry!

    Nazywam się Ania.Jestem szczęśliwą mamą 2 letniej Mai.Nawiasem mówiąc żywego srebra.Co tu dużo mówić,większość przedszkoli przyjmuje dzieci od 3 roku życia a na brak żłobków można narzekać.Nie wiem czy każda z Was sie zgodzi ale ja mam sceptyczne nastawienie do tych drugich.Wolę te piękne,wesołe,pierwsze 3 lata mojego dziecka spędzić razem z nim.Długo siedziałam i dumałam nad tym co by tu zrobić by być z córeczka a jednocześnie zarobić trochę grosza.I WYMYŚLIŁAM!Konsultantka Oriflame!Fajnie brzmi, ładnie pachnie i przynosi zysk.Na początku nie były to sumy wygórowane,ale teraz nie mam na co narzekać
    Jestem w domu, niebawem dzięki oriflame otworzę własną,pierwszą działalność gospodarczą,będę zarabiała coraz więcej bo w Oriflame nie ma limitów.

    CZY SŁYSZAŁAŚ MOŻE O GRUPIE MOJE ORI?JEST TO GRUPA KONSULTANTEK KTÓRA DZIAŁA WG NOWEJ METODY ORINET.DZIĘKI NIEJ MOŻNA ZARABIAĆ PIENIĄDZE PRACUJĄC GŁÓWNIE W INTERNECIE BEZ PRAKTYCZNIE JAKICHKOLWIEK WKŁADÓW FINANSOWYCH.DOSTAJESZ ZA DARMO SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ WWW I ZAPRASZASZ LUDZI DO ŚWIATA ORIFLAME. JA TEŻ MAM TAKĄ STRONĘ.

    Co jakiś czas są kampanie rekrutacyjne.Teraz jest znowu.Zapis kosztuje tylko 1 zł na rok,są nagrody w Programie Witamy i Lojalnościowym.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się DUUUUŻO więcej o byciu konsultantką to wejdz na moją stronę internetową www.aniazori.*****************pl i zamów DARMOWE VADEMECUM zupełnie nie zobowiązujące do zapisu.
    Pozdrawiam
    Ania
    www.aniazori.*****************pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Dodatkowe parę złotych.

      ja również polecam klikanie w reklamy oto parę linków

      http://www.bigmoneyptc.com/index.php?ref=malutkaagy09
      http://bez-minimum.info/pages/index....fid=malutkaagy

      zapisując się do kilku stron można sobie dorobić nie dużo ale zawsze coś,ja tak zrobiłam bo nie mogę pracować zawodowo bo jestem z moim Maluszkiem Kochanym w domu,est to sposób na nudę jeśli się pojawia, ale też na kasę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Dodatkowe parę złotych.

        Witam
        Kaszmir zgadzam się z Tobą , chociaz mój maluszek ma 13 miesięcy tez zastanawiam sie juz nad jakaś praca dorywczo , ale łatwo nie jest , sama wychowuję synka, tyle co mam z alimentów i z Mopru ale to całe nic , no ale z drugiej strony szkoda mi dziecko oddac do żłobka i ból w sercu że ze względu na prace nie będzie mozna widziec jak dziecko sie rozwija no i jak tu oddać dziecko jak jest bardzo przywiązane do mnie. Niestety są dylematy ale dziecko najważniejsze jakoś radę trzeba dać.
        Podrawiam


        "Małe serce człowieka, Dusza także niewielka, Całe ciało człowieka, To jak w morzu kropelka. Lecz choć człowiek tak mały, By na szczęście natrafić, To tym małym serduszkiem, Bardzo kochać potrafi."

        Skomentuj


          #5
          Odp: Dodatkowe parę złotych.

          Kaszmir ale klientki tzreba pozyskiwac przez pokazywanie katalogów i zbieranie zamówień tak???

          Skomentuj

                 
          Working...
          X