Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dodatkowe parę złotych.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Myszka1710
    replied
    Odp: Dodatkowe parę złotych.

    Kaszmir ale klientki tzreba pozyskiwac przez pokazywanie katalogów i zbieranie zamówień tak???

    Leave a comment:

  •    
       

  • Nusia4
    replied
    Odp: Dodatkowe parę złotych.

    Witam
    Kaszmir zgadzam się z Tobą , chociaz mój maluszek ma 13 miesięcy tez zastanawiam sie juz nad jakaś praca dorywczo , ale łatwo nie jest , sama wychowuję synka, tyle co mam z alimentów i z Mopru ale to całe nic , no ale z drugiej strony szkoda mi dziecko oddac do żłobka i ból w sercu że ze względu na prace nie będzie mozna widziec jak dziecko sie rozwija no i jak tu oddać dziecko jak jest bardzo przywiązane do mnie. Niestety są dylematy ale dziecko najważniejsze jakoś radę trzeba dać.
    Podrawiam

    Leave a comment:


  • malutkaagy
    replied
    Odp: Dodatkowe parę złotych.

    ja również polecam klikanie w reklamy oto parę linków

    http://www.bigmoneyptc.com/index.php?ref=malutkaagy09
    http://bez-minimum.info/pages/index....fid=malutkaagy

    zapisując się do kilku stron można sobie dorobić nie dużo ale zawsze coś,ja tak zrobiłam bo nie mogę pracować zawodowo bo jestem z moim Maluszkiem Kochanym w domu,est to sposób na nudę jeśli się pojawia, ale też na kasę

    Leave a comment:


  • kaszmir1
    replied
    A może coś przyjemniejszego niż banery? :-)

    Dzień dobry!

    Nazywam się Ania.Jestem szczęśliwą mamą 2 letniej Mai.Nawiasem mówiąc żywego srebra.Co tu dużo mówić,większość przedszkoli przyjmuje dzieci od 3 roku życia a na brak żłobków można narzekać.Nie wiem czy każda z Was sie zgodzi ale ja mam sceptyczne nastawienie do tych drugich.Wolę te piękne,wesołe,pierwsze 3 lata mojego dziecka spędzić razem z nim.Długo siedziałam i dumałam nad tym co by tu zrobić by być z córeczka a jednocześnie zarobić trochę grosza.I WYMYŚLIŁAM!Konsultantka Oriflame!Fajnie brzmi, ładnie pachnie i przynosi zysk.Na początku nie były to sumy wygórowane,ale teraz nie mam na co narzekać
    Jestem w domu, niebawem dzięki oriflame otworzę własną,pierwszą działalność gospodarczą,będę zarabiała coraz więcej bo w Oriflame nie ma limitów.

    CZY SŁYSZAŁAŚ MOŻE O GRUPIE MOJE ORI?JEST TO GRUPA KONSULTANTEK KTÓRA DZIAŁA WG NOWEJ METODY ORINET.DZIĘKI NIEJ MOŻNA ZARABIAĆ PIENIĄDZE PRACUJĄC GŁÓWNIE W INTERNECIE BEZ PRAKTYCZNIE JAKICHKOLWIEK WKŁADÓW FINANSOWYCH.DOSTAJESZ ZA DARMO SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ WWW I ZAPRASZASZ LUDZI DO ŚWIATA ORIFLAME. JA TEŻ MAM TAKĄ STRONĘ.

    Co jakiś czas są kampanie rekrutacyjne.Teraz jest znowu.Zapis kosztuje tylko 1 zł na rok,są nagrody w Programie Witamy i Lojalnościowym.

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się DUUUUŻO więcej o byciu konsultantką to wejdz na moją stronę internetową www.aniazori.*****************pl i zamów DARMOWE VADEMECUM zupełnie nie zobowiązujące do zapisu.
    Pozdrawiam
    Ania
    www.aniazori.*****************pl

    Leave a comment:


  • koralikxxx
    started a topic Dodatkowe parę złotych.

    Dodatkowe parę złotych.

    Zajęcie dla osób, które mogą poświęcić trochę czasu przy komputerze.
    Klika się w banery reklamowe, odbiera płatne maile, poleca się serwis innym. Zawsze parę złotych dodatkowo -przy niewielkim wysiłku.
    Dopiero zaczęłam się tym zajmować, więc o rezultatach i odczuciach napiszę później.


    To jednak wielka lipa! Dobrze, że przekonałam się o tym tak szybko.
    Last edited by koralikxxx; 14-07-2009, 18:38. Powód: błąd
       
Working...
X