Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nazwisko dziecka samotnej matki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Tak przynajmniej było w moim przypadku. Ale ojciec nie robił z tego problemu raczej to mu zwisalo jak mały będzie miał na nazwisko. Wiec wszystko poszlo gladko i szybko. Bo wiem Ze ludzie bywają złosliwi. Ale uważam że jak najbardziej dobrze zrobiłaś że dziecko ma twoje nazwisko. TAAK TRZYMAJ

    Skomentuj


      #32
      Napisane przez Alexandra5 Pokaż wiadomość
      no tak ojca ma ale jak ja to nazywam -moze niezbyt fajnie - dawcę. Bo co to za ojciec ktory kontakt ma z synem tylko przez moje konto, na ktore wpływają pieniążki.I na tym koniec kontaktow. I na pewno bedzie duuuzo pytan zwiazanych z tematem ojca- to nieuniknione. Juz teraz ,na razie bez myślenia ,wszystkich ojców dzieci moich znajomych nazwywa tak jak uslyszal z ust swoich kolegow- tato
      Aleksandra zgadzam się z Tobą. Mam podobną sytuację. Ojciec dziecka tylko ma kontakt przez przesyłanie pieniedzy na Małego. Więc mam podobny pogląd do twojego . Narazie jeszcze nie mam tego problemu żeby się pytał itd. bo jest jeszcze zamały ale jak kiedyś się spyta to nie będę Go okłamywać jeśli chodzi o jego ojca i tyle.Sam kiedyś dojdzie do tego czy będzie chciał mieć kontakt z taki ojcem czy nie bo wiadomo że kiedyś tatuś może się zjawić i to jest chyba najgorsze że my odwalamy najgorszą robotę a Oni sobie przychodzą na gotowe po paru latach!!!!!

      Skomentuj


        #33
        Odp: Nazwisko dziecka samotnej matki

        Witam Drogie Mamy i Ojcowie

        Jestem studentką ostatniego roku kierunku Nauki o rodzinie. Robię badania do pracy magisterskiej na temat postaw wychowawczych samotnych matek i ojców.

        Jeśli znajdziecie chwilkę to proszę, pomóżcie mi w badaniach wypełniając ankietę:

        http://www.ankietka.pl/ankieta/46924...k-i-ojcow.html

        Dziękuję z góry za wasze dobre serduszka

        Skomentuj

               
        Working...
        X