Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zwrot z Urzędu Skarbowego - ile sie czeka ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zwrot z Urzędu Skarbowego - ile sie czeka ???

    Hej chcialam sie spytac ile sie czeka na zwrot z Urzędu Skarbowego , chodzi mi o zwrot z pitu .. Albo ile wy czekałyscie ??
    Katarzyna
  •    
       

    #2
    ja czekałam niecały miesiąc. pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      US ma 3 miesiace na zwrot.
      Pieniadze przychodza roznie w zal od tego kiedy oddalas zeznanie.

      Skomentuj


        #4
        Zlozylam poczatkiem marca i jestem ciekawa ile bede czekac , podalam numer konta bo wiem ze jak by mi poczta przyslali to odcinaja ok 10 %
        Katarzyna

        Skomentuj


          #5
          maz skladal jakis miesiac temu i juz pieniadze wplynely na konto

          Skomentuj


            #6
            hej zależy kiedy się składa,ja dostałam w ciągu nie całych dwóch tygodni,ale składałam osobiście i nie w pokoju gdzie zawsze tylko w innym gdzie babka od razu mnie do kompa wprowadziła,mówiła że przeszło miesiąc będę i tak musiała czekać ale dostałam wcześniejpozdr
            ...Każda z karmiących piersi matki
            jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
            Błogosławionym szczęściem...

            Skomentuj


              #7
              Dzieki za odp , mam nadzieje ze tez dostane w miare szybko , jak tylko trafią do mnie to dam znac , pozdrawiam ;-)
              Katarzyna

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                do kates84

                kates84 nie wiem kto ci naopowiadal ze jesli pienadze przyjada poczta to zabieraja 10%
                ja w tamtym roku tez dostalam pieniazki przekazem pocztowym i dostalam cala sume co do grosza,
                moze na przelew bankowy krucej sie czeka niz na przekaz ale to jedyna roznica.

                Skomentuj


                  #9
                  jak chcesz kase przekazem to urząd zabiera ci z kwoty zwrotu na opłate przekazu na poczcie!
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez sweetmk Pokaż wiadomość
                    kates84 nie wiem kto ci naopowiadal ze jesli pienadze przyjada poczta to zabieraja 10%
                    ja w tamtym roku tez dostalam pieniazki przekazem pocztowym i dostalam cala sume co do grosza,
                    moze na przelew bankowy krucej sie czeka niz na przekaz ale to jedyna roznica.
                    Moja droga tak jest ze zabieraja i nic na to nie poradzisz.... nikt ci za darmo nie przesle kasy do domu ...
                    Katarzyna

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X