Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Praca , jeśli chcesz sobie dorobić !!! POLECAM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Praca , jeśli chcesz sobie dorobić !!! POLECAM

    Hej dziewczyny , polecam wam stronkę :

    http://*****************************************...w=49abe7b99b59e

    Jeśli chcecie sobie dorobić , przeczytajcie czy was to interesuje , ja osobiście polecam , wystarczy sie zarejstrować , wypełnic ankietę i otrzymasz 10 zł , bez ściemy żadnej .
    To nie jest link z jakimś spamem , wiec bez problemu mozecie wejść i przeczytać !!


    Zapraszam ;-)
    Katarzyna
  •    
       

    #2
    Kasiu, ten link nie działa, wyskakuje informacja o błędzie strony

    Skomentuj


      #3
      http://*****************************************pl/index.php?new=49abe7b99b59e



      A teraz powinno juz wchodzic bez problemu ;-0

      Zapraszam
      Katarzyna

      Skomentuj


        #4
        Kates84 a mnie coś się wydaje że to kolejny łańcuszek...i nie bardzo widzę tam jakiś zarobek...
        ...Każda z karmiących piersi matki
        jest ożywczym źródłem kwiatu szczęścia,
        Błogosławionym szczęściem...

        Skomentuj


          #5
          szukasz pracy a moze chcesz sie odchudzic bez efektu jojo jak tak to juz znalazłas

          a ja zapraszam panie do mnie Herbalife to moja praca i kazda z pan moze pracowac i przy okazji zadbac o swoja linie nawet karmiac piersa tak jak ja
          musimy dbac o swoje zdrowie prawda dobur witamin jest bardzo warzny dla nas a naj bardziej dla naszych dzieci znalazłam prace ktura zalezy odemnie od mojego zaangazowania moja pasja jest zdrowe odrzywianie i tym sie zajmuje i jeszcze mi za to płaca
          zapraszam wiec piszcie e-maile aurelka11@wp.pl lub dzwoncie 667 245 908
          pozdrawiam goraco wszystkie mamusie
          kochany synek Hubert 26.09.2008r

          Skomentuj


            #6
            Piękna mama i interes

            Dzień dobry!

            Nazywam się Ania.Jestem szczęśliwą mamą 2 letniej Mai.Nawiasem mówiąc żywego srebra.Co tu dużo mówić,większość przedszkoli przyjmuje dzieci od 3 roku życia a na brak żłobków można narzekać.Nie wiem czy każda z Was sie zgodzi ale ja mam sceptyczne nastawienie do tych drugich.Wolę te piękne,wesołe,pierwsze 3 lata mojego dziecka spędzić razem z nim.Długo siedziałam i dumałam nad tym co by tu zrobić by być z córeczka a jednocześnie zarobić trochę grosza.I WYMYŚLIŁAM!Konsultantka Oriflame!Fajnie brzmi, ładnie pachnie i przynosi zysk.Na początku nie były to sumy wygórowane,ale teraz nie mam na co narzekać
            Jestem w domu, niebawem dzięki oriflame otworzę własną,pierwszą działalność gospodarczą,będę zarabiała coraz więcej bo w Oriflame nie ma limitów.

            CZY SŁYSZAŁAŚ MOŻE O GRUPIE MOJE ORI?JEST TO GRUPA KONSULTANTEK KTÓRA DZIAŁA WG NOWEJ METODY ORINET.DZIĘKI NIEJ MOŻNA ZARABIAĆ PIENIĄDZE PRACUJĄC GŁÓWNIE W INTERNECIE BEZ PRAKTYCZNIE JAKICHKOLWIEK WKŁADÓW FINANSOWYCH.DOSTAJESZ ZA DARMO SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ WWW I ZAPRASZASZ LUDZI DO ŚWIATA ORIFLAME. JA TEŻ MAM TAKĄ STRONĘ.

            Co jakiś czas są kampanie rekrutacyjne.Teraz jest znowu.Zapis kosztuje tylko 1 zł na rok,są nagrody w Programie Witamy i Lojalnościowym.

            Jeżeli chcesz dowiedzieć się DUUUUŻO więcej o byciu konsultantką to wejdz na moją stronę internetową www.aniazori.*****************pl i zamów DARMOWE VADEMECUM zupełnie nie zobowiązujące do zapisu.
            Pozdrawiam
            Ania
            www.aniazori.*****************pl

            Skomentuj

                   
            Working...
            X