Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Potrzebna pomoc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Potrzebna pomoc

    Za tydzień kończy mi sie okres 182 dni zwolnienia lekarskiego. Nie mam pojęcia co dalej?? Jestem w 33 tyg. ciąży, zatrudnienie mam na czas określony, wygasa ono 31.12.2009 jakie mam prawa, co mam dalej zrobić???.Pozdrawiam Wiola.
  •    
       

    #2
    wiem ze pracodawca musi przedluzyc do porodu umowe o prace, a ty sie chyba musisz starac o rente czy cos takiego, bezproblemu dostaniesz ale ja nie wiem dokladnie co i jak

    Skomentuj


      #3
      po 182 dniach jest zasiłek rehabilitacyjny ale dokumenty do zus trzeba złożyć ze 4 tygonie wcześniej


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #4
        Cześć też miałam ten problem- lekarz musi ci wypełnić dokumenty które przysłał ci ZUS - sama musisz je złożyć - weź ze sobą karte ciąży i to wszystko.
        A umowe o prace pracodawca musi ci przedłużyć do dnia porodu - nie ma innego wyjścia.

        Skomentuj


          #5
          Witajcie
          Ten okres 182dni został wydłużony do 270dni. Dlatego nic nie musisz składać w Zusie o zasiłek rehabilitacyjny do nadal przysługuje Ci zasiłek chorobowy. Tak mówi nowy Kodeks Pracy

          Skomentuj


            #6
            Tak potwierdzam - okres chorobowego dla kobiet w ciąży został wydłużony do 270 dni więc się nie martw!!!
            Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
            http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
            http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

            Skomentuj


              #7
              wreszcie skumali że z tym zasiłkiem rehabilitacyjnym dla ciężarnych to głupota i tylko robota papierkowa


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez aga34 Pokaż wiadomość
                Cześć też miałam ten problem- lekarz musi ci wypełnić dokumenty które przysłał ci ZUS - sama musisz je złożyć - weź ze sobą karte ciąży i to wszystko.
                A umowe o prace pracodawca musi ci przedłużyć do dnia porodu - nie ma innego wyjścia.
                Nawet jeśli umowa o pracę ci się skończy normalnie przysługuje ci urlop macierzyński, pod warunkiem że jesteś zatrudniona minimum pół roku.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X