Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy coś się należy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy coś się należy?

    Witam.Mam 20 lat i 19 msc córeczke.Z ojcem dziecka nie jestem.Mam od 2 tg.zasądzone alimenty w wysokości 250zł.Pobieram rente rodzinną po zmarłym ojcu w wysokosci 520 zł netto...czy należy mi się jakiś zasiłek jako samotnej matce?Czy nic... ?:/
  •    
       

    #2
    Mysle ze tak - chyba ze 150 zl tylko ale zawsze cos. Mozesz tez sie starac o zasilek rodzinny ale najlepiej wytlumaczy Ci to pracownik MOPS'u gdy pozna cala Twoja sytuacje.

    Polecam te stronke http://babyonline.pl/rodzice_prawo_d...ykul,1086.html
    Last edited by Goplana; 02-01-2009, 16:13.

    Skomentuj


      #3


      Tak należą Ci się dodatkowe pieniądze właśnie w postaci zasiłku samotnie wychowującej matki.Tyle że musisz udać sie do MOPSu lub GOPSu zależy czy mieszkasz w mieście czy na wsi i tam na pewno jakiś pracownik wyjaśni Ci co i jak.

      Skomentuj


        #4
        Jako samotnej matce należy ci się 170zl mscznie plus zasiłek rodzinny.Tylko właśnie nie jestem pewna,czy Ty mając zasądzone alimenty dostaniesz te świadczenia.Musisz zapytać w MOPS-ie.
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          #5
          Dziękuję bardzo

          Skomentuj


            #6
            Samotna matka

            Witam !
            Jestem w ciazy sama bede wychowywac dziecko,wiec chcialam sie zapytac czy ktos orientuje sie jak to jest ze skladaniem wnioskow o becikowe i dodatek do niego jesli nie posiadam zadnych dochodow i czy wogole mi sie cos takiego nalezy???
            z gory dziekuje

            Skomentuj


              #7
              Odp: Samotna matka

              Paulinko becikowe jak najbardziej od państwa ci się 1000zł należy, a popytaj u siebie w gminie albo urzędzie miasta o dodatkowe pieniądze min. becikowe dla ubogich, dodatki do rodzinnego dla samotnych matek itd. tylko zaświadczenie od lekarza teraz potrzeba, ale ja się w tym nie orientuję ... ja dostałam dodatkowy tyś. zł bo nam zarobki nie przekroczyły od gminy.





              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Samotna matka

                Zapraszam na stronę www.becikowe.com tam dowiesz się wszystkiego

                Skomentuj


                  #9
                  fundusz alimetacyjny

                  Czy ktoś się orietuje co do funduszu alimetacyjnego a konkretnie o to czy mieszkajac obecnie za granica moge się starac w polsce o fundusz,cos ktos kiedys powiedzial że nie zaleznie czy się mieszka w kraju czy nie można się starać.Jeśli macie informacje (jakie kolwiek) z góry dziękuje

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X