Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Becikowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    iNsOoMNia za urodzenie dziecka można dostać 3 tyś (i właśnie nie wiem
    skąd te 1500 zł)
    1. becikowe (1000zł)
    2. dodatek do zasiłku rodzinnego (1000zł) to o czym pisze Izabell
    3. "becikowe" przyznawane przez miasto (1000zł-chyba być może się
    to zmieniło i teraz wynosi 1500zł)
    Nie wszystkie miasta takie pieniążki wypłacają trzeba się zorientować
    Tu jest link gdzie można sprawdzić które miasta wypłacają.
    http://www.becikowe.com/
    Według niego powinnaś z Białegostoku dostać

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
      iNsOoMNia za urodzenie dziecka można dostać 3 tyś (i właśnie nie wiem
      skąd te 1500 zł)
      1. becikowe (1000zł)
      2. dodatek do zasiłku rodzinnego (1000zł) to o czym pisze Izabell
      3. "becikowe" przyznawane przez miasto (1000zł-chyba być może się
      to zmieniło i teraz wynosi 1500zł)
      Nie wszystkie miasta takie pieniążki wypłacają trzeba się zorientować
      Tu jest link gdzie można sprawdzić które miasta wypłacają.
      http://www.becikowe.com/
      Według niego powinnaś z Białegostoku dostać
      Tak u mnie wlasnie jest 1500zl tego ostatniego nie 1000zl wiem, bo dzis kolezanka (akurat ona to samotna matka, ktora tez jest w ciazy) byla w tej opiece spolecznej i tam jej wlasnie powiedzieli i zaznaczyli, zeby do 3 miesiecy tylko to zlozyla po urodzeniu dziecka,bo potem juz tego nie dostanie.

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #33
        a no to super widzisz to może Ci przysługiwać aż 3,5 tyś

        Skomentuj


          #34
          Ja dostałam becikowe 1000 i do rodzinnego 1000 , a skad jeszcze 1500 ?
          3. "becikowe" przyznawane przez miasto (1000zł-chyba być może się
          to zmieniło i teraz wynosi 1500zł)

          To jest takie cos?
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #35
            Witam,jeśli chodzi o to becikowe samorządowe to nie we wszystkich miastach wypłacają.Ostatnio przeczytałam artykuł ,że w tym roku chcą wprowadzić taką zmianę,że nie wszystkim matkom będzie przysługiwało te 1000zł,jak było to do tej pory.Dostaną tylko te ,które będą miały zaświadczenie od lekarza gin.,że były pod jego opieką od 10 tyg.ciąży Według mnie to jakaś paranoja,bo jeśli kobieta się dobrze czuje i pójdzie np.w 12 tyg. to już nie dostanie??? Robią wszystko byle nie dać....
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              #36
              izabell tak, jest i 3 tysiąc (teraz ponoć podwyższony do 1500zł)
              Ale jak piszą dziewczyny, co raz bardziej wymigują się od przyznawania
              tych pieniążków

              Skomentuj


                #37
                1 tys becikowe, a drugi tysiąc dostałam za "Krakowiankę",któraś ze stron musiała pochodzić z krk.trzeci tys mozna dostać jeśli żyje się biednie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  no ja podejrzewam ze tej mojej kolezance nalezalo sie to becikowe.jest polka i urodzila w polsce to dlaczego nie?tylko tym babom we wroclawskim urzedzie gul skacze z zazdrosaci ze ktos moze zarabiac wiecej niz one.kolezanka to olala i nie walczyla o te 1000 zl.
                  shannon

                  Skomentuj


                    #39
                    Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                    izabell tak, jest i 3 tysiąc (teraz ponoć podwyższony do 1500zł)
                    Ale jak piszą dziewczyny, co raz bardziej wymigują się od przyznawania
                    tych pieniążków
                    Wlasnie dzis bylam i dala mi do wypelnienia
                    1.wniosek o ustalenie prawa do jednorazowej zapomogi z tytulu urodzenia sie dziecka ( czyli te becikowe ) (1000zl)
                    2.wniosek o ustalenie prawa do zasilku rodzinnego oraz dodatek do zasilku rodzinnego (1000zl)
                    3. a o tym trzecim samorzadowym nic nawet nie wspomniala I nie wiem jak to z tym jest w koncu. (1500zl)

                    I teraz jeszcze nie rozumiem dlaczego powiedziala, ze dadza mi 2500zl? (1. i 2. daje 2000zl). Wogole tak to wszystko zakrecila, ze nic juz nie rozumiem. Pojde kiedy zapytam w Urzedzie Miasta jak to jest z tym samorzadowym (1500zl).
                    Last edited by iNsOoMNia; 20-01-2009, 13:26.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      #40
                      Dzis bylam w Urzedzie Miasta.. no i oczywiscie tam nic nie wiedza i skierowali mnie do MOPRu tam gdzie bylam wczesniej (czyt. odpowiedz moja poprzednia) i durnia udali, ze nic nie wiedza. A tak na marginesie to wszystkie takie urzedniczki "chamy" Nie dosc, ze dogadac sie nie idzie to jeszcze ciezko bylo przestac jesc w trakcie rozmowy.. wielce glodna..brak kultury w tych urzedach.. wrr

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        iNsOoMNia a no widzisz..... a może ta twoja znajoma skądinąd
                        dostała te pieniądze? A załatwiała je w urzędzie ??
                        A to, że urzędniczki siedzą i tylko marudzą jak się do nich wejdzie to
                        wszyscy doskonale wiemy (swoją drogą ciekawe skąd się to bierze, bo
                        przecież pracę mają, państwową nawet nieźle płatną, sucho czysto,
                        a jeszcze zmierzłe )

                        Skomentuj


                          #42
                          Izabell1203
                          ten drugi tysiak co dostałaś to chyba dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka, musiałaś przedstawić ze Skarbówki swoje dochody, tak żeby nie przekraczały 504 zł netto na osobę??????

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X